Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen "egyértelmű" a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen "egyértelmű" a jelek alapján hogy nem lesz belőle semmi, még is úgy érzem hogy ki akarom erőszakolni a nemleges választ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a híve az eltűnésnek, ha valakivel ismerkedek és ugy érzem hogy nem érdekel tovább megszoktam mondani, cserébe igazából ugyanezt elvárnám...plusz ha valakivel esetleg kapcsolatba voltam sem vagyok az a típus hogy letiltom és megvan oldva, mert ez nem az én stílusom.

Minden alkalommal (most is) ha alakul valami de aztán mégiscsak megszűnik a másik fél felől a lelkesedés akkor én elvárnám hogy mondja meg hogy bocsi, de nem akarok veled többet találkozni.Túl nagy kérés? Tudom hogy kellemetlen, saját tapasztalat mert én is voltam már ilyen helyzetbe, de ugy tiszta ha megmondom. Most is van egy srác….a talizunk e még kérdésre igennel válaszol de azóta se a finom se a célzottabb célzásokra nem reagál, de mondjuk elég egyértelmű hogy nem akar semmit. Még is úgy érzem hogy ki kell erőszakolnom belőle mert igy folyamatosan csak azt várom hogy mikor fog írni, hátha mégis...


2018. júl. 15. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.:) Igazad van, ez lenne a tisztességes megoldás, de az emberek nem így működnek. Jó lenne, mert ez egyfajta lezárása lehetne a dolognak, könnyebben tovább tudnál lépni. Hasonló ez ahhoz, mint amikor valakinek eltűnik egy hozzátartozója. Sejti, hogy már nem él, de holttest hiányában folyamatosan reménykedik és hazavárja.
2018. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Itt cask annyival rosszabb még (ha lehet ilyet mondani mert egy rokon eltűnésénélnemlehet rosszabb...szval inkább más), hogy én az illetőt tudom "b.szogatni"=D Nem akarom teljesen lejáratni magamat előtte, meg azt sem akarom h azt higyje hogy én most hetek óta itt tűkön ülök miatta mert nem igy van, de jó lenne lezárni.
2018. júl. 15. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Amolyan "B tervként" tekint rád. Kedvel annyira, hogy ne engedjen el (pedig ez lenne a tisztességes), de van valaki, aki jobban bejön neki. Ezért nem fog lapátra tenni, csak akkor, ha a másiknál már biztosan befutó. Sajnos neked kell lépned, ehhez pedig erősnek kell lenned.
2018. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!