Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket társkeresés szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket társkeresés szempontjából mennyire zavarja a 30 éves vagy afeletti szűz férfi?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok és még mindig szűz, és ez egy darabig nem fog változni, mert nagyon gátlásos vagyok és szociális fóbiás.
2018. júl. 16. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem az zavarja őket, hogy szűz vagy, hanem annak az OKA, hogy szociális fóbiás vagy.
2018. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Fölösleges aggódnod, egyáltalán nem zavarod a nőket a társkeresésben. Mondhatni észre se fognak venni, miközben keresik a társukat.
2018. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
A férfiaknak nem kötelező elmondaniuk, hogy még sosem voltak nővel, mivel nincs rájuk írva. A nőknél ez már kicsit nehezebb... Érted, ugye.
2018. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit: nem azt mondom, hogy hazudj, de nem fontos mindjárt ezzel kezdeni az ismerkedést.
2018. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

A szüzesség semennyire.

A szociális fóbia inkább.

+ sokszor a szűz illető később kidobja a párját, mert ki akarja próbálni mással milyen lehet...

2018. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
te az alteregóm lehetsz, mert szintén 29 éves vagyok szűz és szociál fóbiás.
2018. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

6os vagyok

már szemezgetni kezdtem a szilikon realisztikus szexbabákkal, hogy valamin kiéljem kajla hajlamaimat. Ha lesz saját lakás/ház, kocsi sem javít majd a helyzetemen a szociál fóbiát illetően. Volt idő amikor olyan nyugodt voltam az utcán, mintha otthon lennék a 4 fal közt. Nem zavart semmi. Most a mérleg meginnt átbillent a másik oldalra. Nem vagyok felszabadult, szorongok, minden bajom van. Jól keresek munkahelyemen, de a pénz nem boldogít ami a furcsaságom ezt a részét illeti. Kompromisszumot kell kötni a női nemmel mit szeretnének. Prostival veszítsem el és ezáltal nem néznek rám furán hisz nem leszek szűz, de ha bevallom a prosti múltat akkor furán néznek. A nőknek semmi nem lesz jó.

2018. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavart, 10 éve a férjem. 😊
2018. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os


Pacsi! :)


Én álláskereső vagyok és még sose dolgoztam sehol, mert félek a munkától is... én is gondolkodok ilyen s.xbabán, de még a s.xshopba se merek bemenni. :D Nekem is már minden bajom van...

2018. júl. 16. 14:41
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
ott csak felfújhatót kapsz neten kell megrendelni az élethűt. Amúgy munkahelyen is kerülöm a sok ember társaságát. Amúgy csak szenvedek, de a munkára nincs panasz. Ha van akivel beszélhetsz munka közben eltereli a figyelmet a dolgokról.
2018. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!