Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket társkeresés szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket társkeresés szempontjából mennyire zavarja a 30 éves vagy afeletti szűz férfi?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok és még mindig szűz, és ez egy darabig nem fog változni, mert nagyon gátlásos vagyok és szociális fóbiás.
2018. júl. 16. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es rendelek majd lehet egyszer. :) Munkahelyen jó az ha elterelődik a gondolat, nálam nem hiszem, hogy sikerülne.
2018. júl. 16. 15:17
 12/13 anonim ***** válasza:

250-300k felett kezdődnek a normálisak. Az alatt csak 100 centis babát kapsz ami elég pedó...

A puding próbája az evés. Azthiszem túl komfortos az elmúlt időszakom.

Észrevettem milyen a hét első nap munkába indulni és milyen a másodiknál. Nyugisabb, mint az elsőnél. Sokkolni kell az agyamat, hogy rászoktassam a környezeti változásokra, mert ehhez a 4 falközti komforthoz szoktam hozzá szerintem. Bezzeg amikor egymagam vágtam neki a külföldi kiruccanásomnak nem éreztem semmi szociálfóbiát. Szóval biztos vagyok benne, hogy ez gyógyítható azáltal, hogy a kinnti légkörben tartózkodom többet és nem a bentiben.

Kell valami sportosabb hobbi a tekerés mellett. Sokat agyaltam az airsofton, de nem versenyszerűen űzném, csak kikapcsolódás gyanánt. Ehhez pedig inkább haverok kellenének, mint szükségszerű csapattársak, ha nem vagyunk elegen. Ez egyébként sem természetes, hogy az ember nem mozdul ki és a négy fal közt van. Nincs társaság, nincs külső inger, friss levegő. Kilépek az ajtón és mintha egy másik bolygón lennék.

2018. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi 0% azon, amit írtam? Érdekelne!

(5.)

2018. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!