Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 20 éves koromig nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves koromig nem kellettem senkinek, akkor azután sem fogok?

Figyelt kérdés
Eddig minden lány visszautasított. Még randin sem voltam. Pedig próbálkoztam élőben és interneten is. A külsőmre is csak rossz megjegyzéseket kaptam eddig.
2018. júl. 16. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én 22 évesen kellettem először valakinek. (Na jó, volt egy szellemi fogyatékos srác akinek bejöttem, de ő késeket vitt az iskolába meg ilyenek... ez még a senkinél is rosszabb.)
2018. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Baromság. Eddig tini voltál, most kezdesz felnőtt lenni. Más ember leszel és más emberekkel fogsz találkozni. A megjegyzésekből válogasd ki az építő kritikát és fogadd meg, a rosszindulatot meg tudom hogy nehéz, de le kell szarni.
2018. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen sikerült először egy lányt összeszednem
2018. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van r megoldás...de a feltétele nem tisztelheted a nőket...
2018. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!