Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy érzitek, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek, hogy túl kínálat van normális férfiakból, míg normális nőkből hiány?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre szűkebb és tágabb ismeretségi körömben is, hogy az igényes, értelmes és vonzónak mondható férfiak sokszor hosszú időn keresztül maradnak pár nélkül, mert egyszerűen nincs annyi értelmes nő, amennyire igény lenne. Így csak egy-egy esetleges szakításkor szabadul fel néha napján olyan akinél érdemes kezdeményezniük. Elsősorban a 25 felettieknél látom ezt.
2018. júl. 17. 15:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én nem érzem ezt.
2018. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2018. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem.
2018. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a környezetemben egyensúlyban van az értelmes, normális férfiak és értelmes, normális nők aránya.
2018. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez így van,mert normális férfi vagyok,de normális nőből gyakorlatilag 0 van a környezetemben.
2018. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

"hogy az igényes, értelmes és vonzónak mondható férfiak sokszor hosszú időn keresztül maradnak pár nélkül, mert egyszerűen nincs annyi értelmes nő, amennyire igény lenne"


Ez inkább azért van, mert a nők általában irreális igényeket támasztanak a férfiakkal szemben, csak később hajlandóak belátni, olyan férfi soha sem lesz, aki minden egyes feltételnek elegett tud tenni (de ha van is ilyen, nem vele fog foglalkozni, mivel sokkal jobb nőt is megkaphat).

2018. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi a normális, ugye...magát mindenki annak tartja. Mások már korántsem biztos.
2018. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem, én ezt nem így gondolom 45/ normális férfi.
2018. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Szerintem ugyanolyan arányban vannak normális nők és férfiak is, sőt még szinglik is ugyanilyen arányban vannak.


És egyébként az, hogy a te környezetedben sok a szingli normális férfi, nem azt jelenti, hogy azért, mert kevés a normális nő. Lehet, hogy a látszólag normális férfinak vannak nagyon durva személyiségbeli problémái, vagy magához képest túl magas elvárásai. Most lehet picsogni, de ha pl. egy "vonzónak MONDHATÓ" férfinak az alap Scarlett Johansson, és egy picit kevésbé médiaideál nőre már húzza a száját, meg lehet találni a probléma okát. Wz persze a nőkre is igaz, csak az én környezetemben kevés az ilyen nő vagy férfi, szerencsére.

2018. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Alapból a normális emberekből van hiány.
2018. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!