Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik fenn vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik fenn vagytok tàrskeresőn! Gyakran kezdeményeznek a nők? És àltalàban mit írnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Soha. Tehát semmit írnak.
2018. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Soha, sőt még csak rá se néznek a profilomra.
2018. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Rám elég gyakran írtak maguktól, amíg fenn voltam és mindig annyit, hogy szia (ennyit arról, hogy miért nem kapnak egyedi, kreatív levelet).
2018. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem kezdeményezett egy nő sem társkeresőn.
2018. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom a hármashoz..

Tényleg az átlag női üzenet a "szia" és ha csekkolom a profilját akkor oda van írva, hogy a férfi legyen határozott, tudja mit akar, legyen bátor, hódítson meg.. és legyen kreatív.


hm. :D

persze nyilván ez egy kis kacérkodás a nő részéről.. de ennyi. Jelzi, hogy ha gondolod akkor teperj utána aztán majd idővel eldönti, hogy érdekled-e vagy sem.

2018. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már inkább nem is társkeresőzök.
2018. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az évek alatt kétszer történt ilyen, de nem sokra mentem vele.


Először valami kedvelős jelzésfélét küldött (már nem emlékszem pontosan a funkció nevére, nem üzenet, de szándékos jelzés), ráírtam, aztán beszélgettünk fészbúkon egy fél estét, egyszer csak nem írt vissza többet bármiféle ok nélkül. Nem mondtam semmi rosszat.


Másodszor pár hónapja írt valami random kérdést egy csaj, afféle vicces, értelmetlen jégtörőt, válaszoltam neki, aztán ő soha többé nem reagált.


Hát na, női logika.

(tudom, tudom, a hiba csak és kizárólag bennem lehet, bennük egy csipetnyi sem)

2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írni? Még arra se válaszolnak, amit én írok nekik.
2018. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ez megnyugtató.Attól tartottam,biztos rengeteg nő ír nekik,így megtehetik hogy vàlogatnak és ha írok,vàlaszra sem méltatnànak.
2018. júl. 17. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!