Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn miért nem írnak...

Társkeresőn miért nem írnak vissza a srácok, mikor néha ők kezdeményeznek? Nem vagy csúnya és az adatlapom de "ijesztő".

Figyelt kérdés

Volt anno, hogy írt valaki olyan szöveggel, hogy hát nem mert rámírni, de ha kihagyta volna az alkalmat bánná... Nekem meg megtetszett a srác és visszaírtam neki, megadtam a mail-címemet és azóta se írt. Volt egy másik, aki meg fb elérhetőséget adott meg, én meg írtam neki ott, hogy hát én volnék az, emlékezett is, de aztán nem jelölt be. Pár napja is írtam egy srácnak, és az se írt vissza.

Pedig, mint a legtöbben ilyenkor egy előnyös képet tettem fel (fb-n is jobbak vannak fent), és amúgy szoktak a srácok a társkeresőn írni, szóval nem lehetek valami félelmetes szörnyedvény... De nem is értem miért kezdeményeznek, ha utána meg vissza se írnak.

Ez valami pszichológia, hogy növeljék az egójukat, hogy visszaírt neki a lány, éljen, ennyi elég is? Vagy mi? :/

18L


2015. febr. 15. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
ha nem lennél csúnya, akkor nem lenne szükséged társkeresőre
2015. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam is volt olyan. hogy 10-es skálámon 9-10 pontos csajoknak miután küldtem kb. 50 levelet, és arra csak pár elutasító választ kaptam (külsőre saját skálámon 8-as vagyok) kísérletként elkezdtem küldeni, 7-8 pontos csajoknak is, csak hogy felmérjem, hogy náluk hogy állok, és főleg a 7 pontosoktól elég sok pozitív visszajelzést kaptam.
2015. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Arra nem gondolsz, hogy valaki mondjuk visszahúzódobb, nem partiliba és megpróbál társkeresőn is ismerkedni, mert máshol nem tud (amúgy meg nekem spec. jó tapasztalatom van róluk).
2015. febr. 15. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj, tehát többségében jó tapasztalataid vannak, csak volt néhány eset, amikor már nem írtak újra?
2015. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A jó tapasztalatot úgy értem, hogy találkoztam már onnan pár sráccal akik jófejek, meg normálisak (csak mondjuk aztán nem jöttek be).


Azt nem értem, hogy az miért nem ír vissza, akire azért írtam, mert Ő kezdeményezett.

2015. febr. 15. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben én is elkezdtem a társkeresést itt a Gyk-n. Nálam is előfordult, hogy egyszerűen nem írtak vissza semmit. Pedig még csak képcsere sem történt.

Szerintem ez csak ember függő, hogy ki hogy bánik az embertársaival. Az pedig elég fura, hogy van aki kezdeményez nálad, te pozitívan nyitsz felé, erre ő meg nem lép semmit se.

De persze sose lehet tudni, hogy mi folyik a gép másik oldalán. Lehet, hogy az illető balesetet szenvedett és meghalt. Vagy csak simán összejött valaki mással. Vagy eredetileg is volt neki valakije és csak kíváncsiságból kezdett el írogatni egy idegennel. 25/F

2015. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Néha én is abban "reménykedem", hogy vmi rajta kívülálló ok miatt nem tudott írni. Ez valahogy jobban esik, mint az, hogy az egofényezés miatt téveszt meg vagy kelt hamis reményeket lányokban :/ :)
2015. febr. 16. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem írnak vissza a lányok.. Főleg képküldés után... Gondolom a külsőm miatt mert ronda vagyok.. 18/F
2015. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!