Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitévő legyek (netes ismerkedés)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek (netes ismerkedés)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról lenne szó, hogy "megismertem" valakit egy online felületen, s mivel egyáltalán nem társkereső vagy ilyesmi célt szolgáló oldal, nem tudom jó döntése lenne-e tovább ismerkedni annak a fényében, hogy akárhogy is alakulna mindenképp összefogunk még futni ott. Nem is magam miatt aggódom, hanem a másik fél miatt (hogy reagál a visszautasításra, a maradjunk barátok stb dolgokra - még sosem láttam például az illetőt). Mivel elég lutri, lehet hagynom kéne az egészet és így senki nem bántódik meg? Valakivel történt már hasonló?


2018. júl. 19. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha még nem láttad, honnan tudod, hogy vissza akarod utasítani?
2018. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak valamiért ez a legrosszabb forgatókönyv jár a fejemben.
2018. júl. 19. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha már így állsz hozzá, hogy "hogy fogom visszautasítani?", nem úgy, hogy hátha összejön, akkor inkább hagyd a francba!
2018. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit akarsz, ha szimpatikus akkor írj neki bátran tovább és hát ha lesz belőle valami.
2018. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Remélem nem rólam van szó.
2018. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom ez elég rossz hozzáállás, másrészről meg kíváncsi is vagyok......csak nem szívesen rontanám el a közös "hobbinkat", hogy a későbbiekben rossz hangulatban teljen az időtöltésünk. Viszont egy értelmes ember akkor ezt eltudja fogadni és nem fennakadni ezen, nem? (ha én kapnék egy nem-et, nekem nem jelentene problémát)

Köszönöm a válaszokat mindenesetre.

2018. júl. 19. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer így lettem szerelmes ,úgy álltam neki hozzá,hogy negatív véleményt alkottam róla aztán a személyes találkozás pozitív csalódásba ment át xD
2018. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Remélem én is, ugyanis az nem jutott eszembe, hogy ő is gyakorizhat! :D


Oh utolsó, ezt jó volt olvasni. :))

2018. júl. 19. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt az egészet ennyire túlkomplikálni? Az utca társkereső? Nem. A FB társkereső? Nem. Az étterem társkereső? Nem. Az egyetem társkereső? Nem. A villamos társkereső? Nem. Alig van olyan hely a világon, ami klasszikus értelemben vett társkereső hely, ehhez képest naponta alakulnak ki új kapcsolatok olyan helyeken, amik nem társkeresők.


A másik és ezt döntsd el először: akarod, hogy tovább lépjetek vagy sem? A közös hobbit tedd félre, ne foglalkozz vele, csak azt nézd, hogy szeretnéd-e ha több is lenne közöttetek vagy sem! Akár igen a válasz, akár nem, máris túljutottál a problémán, mert annak megfelelően állhatsz hozzá! Ha igen, akkor tedd félre a gátlásaidat és hagyd, hogy alakuljon a dolog, ne akadályozd, aztán majd elválik, hogy lesz-e belőle valami! Ha nem akarod, akkor meg ha úgy érzed próbálkozik, normálisan mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele barátságnál többet.


Ennyire egyszerű.

2018. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm a segítséget. Mindenkire nyomtam egy zöldet. :)))
2018. júl. 19. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!