Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett tényleg ennyire nehéz az ismerkedés főleg a nőknek?

Figyelt kérdés

20as éveikben járó fiataloknál még nagy a fluktuáció, tehát egy kelendő jó pasi van pár évig hónapig a nővel aztán csere, így a nőknek jut előbb utóbb jó pasi aki vonzó és egészséges.

Viszont 30 felett már ezek a jobb pasik elkelnek és maradnak az elhízottak, lusták, csórók, anyukám pici fiai, önállótlanok stb. Vagy az olyan jó pasik akik soha nem akarnak komolyat.

Így sok nő nem fogja azt a pasi minőséget kapni amit 20as éveiben megszokott így maradnak az ilyen pasik és nyilván inkább egyedül marad egy nő minthogy egy ilyen pasival összejöjjön


2018. júl. 17. 07:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Aki meg nem anyuci pici fia, és nem csóró, lusta, az majd az lesz, egy elkényelmesedett házasságban, betegségek, stb.

Jópár ilyet láttam, amikor a férj már egy vajas kenyeret se tudott önerőből megkenni, a feleség kidőlt, ment utána apuka is, mert kb már sejtközösségben éltek.

Amúgy női oldalról is megvan hasonló, amikor az illető hölgy már csak volt nő, mert annyira kikupálódott gyereknevelésből, melóból, stb. 40 évesen meg már elég nehéz eljátszani a szende szűzlányt, ilyen körülmények között.

2018. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Semmilyen pasiminőséget nem szoktam meg 20-as éveimben, mert bár volt kapcsolatom, de a szüleim állandóan a sarkamban voltak, szóval nem hagytak élni, barátkozni, kapcsolatokat kialakítani, elköltözni meg sokáig nem volt pénzem, úgyhogy a második csődbe ment kapcsolatom után úgy voltam vele, hogy először befejezem a főiskolát, stabilizálom a helyzetemet a munka terén, pénzt gyűjtök, hogy tudjak venni egy saját lakást (az albérletárak közben folyamatosan kúsztak fölfelé, az csak ablakon kidobott pénz lett volna), és lerázzam a szüleimet magamról. Hát ez évekbe telt, közben elmúltam 30...

Ettől még nem fogok megalkudni számomra nem megfelelővel, csak mert nehéz megfelelőt találni. Azt gondolom, azért nem a semmit tenném bele én sem egy kapcsolatba, fitt vagyok, keresek annyit, hogy el tudom tartani magam, és jut a hobbijaimra is, amikor csak lehet, mozgásban vagyok...

Én úgy vagyok vele, hogy vagy lesz megfelelő társam, vagy egyedül is jobb, mint olyan mellett, akit nem szeretnék.

2018. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

30 fölött is szakítanak normális pasik, ami által újra szinglik lesznek.

Vagy szerinted aki a 30. szülinapján kapcsolatban van, az már úgy is marad örökre? :D

2018. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Vagy szerinted aki a 30. szülinapján kapcsolatban van, az már úgy is marad örökre? :D


Nyilván van a normális pasik között is szakítás, de nagyon kevés. Általában ha 30 felett egy kelendő pasi szakít ott valami gond volt, azert

2018. júl. 17. 08:00
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért ha egy pasi kelendő, tehát hűséges,figyelmes, határozott, magabiztod, anyagilag is rendbe van az 30 felett már megtalálta párját ha csak nem defektes nagyon
2018. júl. 17. 08:03
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
"az 30 felett már megtalálta párját ha csak nem defektes nagyon" - Hát vagy rosszul választottak, tudod, csak mert valaki nem defektes, attól még emberből van, és kiderülhet egy párról, hogy mégse illenek össze, és ez 30 fölött is kiderülhet. Akkor mi van? Sőt, mondok durvábbat, tudod, van, aki fiatalon meghal, és a párja meg túléli, egy kollégám nemrég majdnem lebénult egy balesetben, örül, hogy él, és csak annyi volt, hogy kapott egy defektet, de van, aki nem ússza meg ilyen könnyen.
2018. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6. Persze ezt értem, de azt valljuk be jóval ritkában cserélődnek a párok 30 év után mint előtt..ezáltal nehezebb.

De talán az is bizonyítja ezt hogy társkeresőkön is jóval több a 30 - 40 év közötti nő mint a 20-30 év közöttiek és ugye állítólag azok mennek állítólag internetre ismerkedni akiknek nehéz az ismerkedés valami miatt, nem véletlen van tele a társkereső kövér nőkkel és alacsony pasikkal

2018. júl. 17. 08:19
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyszerűen 30-40 évesen sokan nem járkálnak ide-oda annyit, mint huszonévesen, nincs annyi lehetőség ismerkedni. Ettől még nem lesz az illetővel baj.
2018. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

Miért baj az ha valaki nem akar komoly kapcsolatot? Miért kell elutasítani?

Miért nem tudja magát egy férfi és nő csak jólérezni magát addig is, amíg valakinek nem lesz komolyabb?

Ezt az egyet sosem értettem.

2018. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem, mi a lényege ezredszerre is a "nana, nők, 30 felett gyün a magány, ha nem álltok le magamfajta lúzerekkel" fenyegetéseknek.
2018. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!