Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Amit rólam tudni kell, egyedülálló,szerintem átlagos nő vagyok. Baráti társaságban én általában a férfiakkal találom meg a hangsúlyt, szeretem a vicceiket, sokkal jobban lehet velük szórakozni, mint a nőkkel,és sokkal jobb a humoruk! Ha házibuli van, a nők kártyáznak, a férfiak meg az udvaron sztorizgatnak, én inkább velük vagyok. De az a problémám, hogy annak ellenére, hogy semmi jelét nem adom nekik, hogy szeretnék bárkitől is bármit (hiszen van párjuk), azt hiszik hogy bármit megtehetnek. Megfogják a fenekem, a fülembe suttognak hogy ezt meg azt csinálnák velem. Legszívesebben ordítanék ilyenkor, hogy a párjuk is megtudja,miket művelnek. Velem van a gond? Mit csináljak, hogy ne viselkedjenek így?
2018. júl. 19. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

elég fura a társaságod,mert pont fordítva szokott ez lenni.

a férfiak 1000el pókereznek,a nők meg a konyhában locsi-fecsiznek.

2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de én inkább kártyáznék. Szeretek kártyázni.
2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Én barátkozás szempontjából nem vagyok előítéletes, ezért nem jövök ki egyik nemmel sem jobban, a hozzám hasonlókkal jövök ki jól.


Amit én tapasztaltam, hogy a pasik nem azokkal csinálnak ilyet, akik "jobban kijönnek a srácokkal", hanem azokkal, akik imádják a pasik figyelmét. Ez lehet ilyen ribis viselkedés, vagy túltolt cukcsika, de kell nekik, hogy a pasik figyeljenek rájuk.

2018. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Keress normális társaságot.
2018. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Jajistenem...


Ha nem adod konkrét jelét annak, hogy neked ez nem jön be, zavar téged, nem fogják abba hagyni. Hagyd most a hülye női viselkedést, nem fognak a gondolataidban olvasni, megérteni a jeleket stb. Mond oda kerek perec, hogy téged ez zavar, nem azért vagy a társaságukban, mert kufircolni akarsz. Állj a sarkadra kisanyám mert ezzel a ráhagyod viselkedéssel pont az ellenkezőjét fogod elérni. Egy kis könnyűvérű cafka vagy köztük, semmi több. Mert hagyod hogy fogdossanak. Nyugodtan adhatsz nekik pofont. Ezt a hülye dumát is hagyd el, hogy az nem te vagy :D meg kell tanulnod kiállni magadért, kiállni amellett, hogy te nem mások játékszere vagy, hanem egy gondolkozó, intelligens, érző lény aki nem primitív, szocializálatlan, kanos pasik közt akarja billegetni a kis pospijat, hanem értelmes, felnőtt férfiakkal szeretne normálisan beszélgetni, társalogni. Csináld tovább amit eddig és meglátod, hogy semmibe fognak venni. Egy értéktelen pcsa leszel a szemükben, nem pedig egy NŐ. Gondolkozz el ezen.

Egyébként meg nem normális a kis társaságod, akinek van barátnője/felesége, az nem fog fogdosni más nőket akár részeg akár nem. Hajrá csajszi. Növessz golyókat ;)

2018. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha így viselkednek, akkor határozottan és egyértelműen közöld velük, hogy hol a határ, ne lépjék túl.

Viszont jobb megelőzni. Azzal önmagaban nincs baj, hogy a férfiak társaságát jobban élvezed és velük bandázol.


De attól még nő vagy. Legyél kicsit távolságtartóbb, húzd meg és jelezd a határokat.


Pár konkrét példa. Ha a fenekedet fogdossák és a füledbe suttognak, akkor az 2 ok miatt lehet.

1) azt hiszik, hogy megtehetik és belefér, sőt esetleg vevő is vagy rá. Nem veszed észre, de igenis adsz nekik jeleket. Erre ügyelj.

2) ha a fenekedwt fogdosva a füledbe suttognak, akkor fizikailag is szorosan közel vagytok egymáshoz. Kerüld. Mondjuk karnyújtásnyira. Ne engedd ennyire be őket az intimszférádba.

2018. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!