Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem volt még normális kapcsolatom, és már ez egyre jobban zavar. És attól félek hogy ez örökre így marad. De ebbe belegondolni is rossz, mert én nem egyedül szeretnék élni, szeretnék gyerekeket is majd.

Szerintetek van olyan aki egész életében egyedül van, és sosem lesz párja?:(


Köszi előre is a válaszokat!

21 éves fiú vagyok

Üdv


2018. júl. 20. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumot jelölj meg, hogy hol-miben akadsz el az ismerkedés során, mert akkor lehet konstruktív válasszal szolgálni, és segíteni.
2018. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ismerek pár nőt és férfit is, akiknek se kutyájuk,se macskájuk. A pasi még úgy ahogy elvan.. Ha nem szeretnél egyedül lenni, akkor tegyél ellene! Próbálkozni kell, senki nem elsőre találja meg élete szerelmét!
2018. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21 évesen ezen aggódnod még nagyon korai.
2018. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Igen, van olyan, aki sosem talál magának párt, olyan is, akinek fiatalabb korában van, több is, aztán 50+ felett marad agglegény vagy egyedül nő, és olyan is, aki 30 éves kora után találja meg az igazit és él boldogan.


Az biztos, hogy elég sok a felszínes kapcsolat, a látszat ellenére (sok tárkereső oldal, Facebook, maga a net..) nem könnyű ismerkedni.

De nem szabad feladni, nyitott szemmel kell járni, nem szabad félni attól, hogy lepattintják az embert. A nagy számok törvényének itt is be kell jönnie.

Csak kellő kitartás és reális célok

elvárások kellenek a majdani Igazival szemben is. Szerintem.


Szóval kitartás, ha keresi az ember, meg kell, hogy találja a másik felét. :-) legalább is én ebben bízom.


Majdnem 30-as N

2018. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Előbb-utóbb minden ember megtalálta a hozzá megfelelő párját. Szokták azt mondani hogy akit a Jóisten neked teremtett azt még az ördög is utánad viszi.
2018. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#megtalálja#
2018. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
# Így legyen!:)
2018. júl. 20. 20:15
 8/15 anonim ***** válasza:

#3


Rossz tanács. Tipikus hiba. Mindenki ezt csinálja szinte: X ideig "ehh, ne siess nem vagy lemaradva", aztán egyszercsak "hát már túl késő, miért nem igyekeztél jobban".


Siess kérdező, talán még 3-4 éved van. Utána már szinte 0% normálisat összehozni.

2018. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

"Siess kérdező, talán még 3-4 éved van. Utána már szinte 0% normálisat összehozni."


Jézusom, mekkora baromság! Nehogy már azt mond nekem, hogy aki megtalálta élete párját, az mind csak 25 éves kor alatt történt!?

2018. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%, Szmutyi szűz, ezt vágtad? :-D
2018. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!