Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még normális kapcsolatom. Szerintetek ilyen kinézettel milyen lányoknál van esélyem?

Figyelt kérdés

Sosem volt már normális párkapcsolatom, szerintetek a kinézetemmel az oka ennek?


Szerintem a kinézetemmel és a személyiségemmel is gond van.

A kinézettemmel az a gond hogy sokan kevesebbnek néznek, mint amennyi vagyok. És vékony testalkatom van.

A személyiségemmel meg az a gond hogy nem vagyok beszédes, és nem tudok könnyen ismerkedni, ami a legfontosabb ismerkedésnél.


Aki szeretne, és tud értelmesen válaszolni annak küldök képet magamról.


Köszönöm előre is a segítségeteket!

Sziasztok!


2018. júl. 22. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Képet kuldheted :)
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is johet, velemenyt tudok irni
2018. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ilyen kinézettel ne akarj csinibabát mert esélyed sincs, ezenkívül nem éri meg és marha drágák! keress egy hozzád való aranyos kis csajt!
2018. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép. :D
2018. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Johet a kep.
2018. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha férfiak véleményére is kíváncsi vagy küldjed nekem is. Több szem többet lát.
2018. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy X kinézet mellé Y típusú nő illik...


Tök mindegy, hogy hogyan nézel ki, azoknál a nőknél van esélyed, akiknek bejön az a típus.

2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

18-20 körülinek tippellek.


Simán lehetnél kifejezetten jóképű, kezdj el edzeni, elegánsabban/férfiasabban öltözködni és persze gyúrj rá a szocializációra/csajozásra is, van hozzá egy csomó anyag a neten (sajnos leginkább angolul, de ha nem beszéled a nyelvet, pluszban motiválhat, hogy mielőbb megtanuld).

2018. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jöhet
2018. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Külsőre és belsőre is hasonló lehetsz a barátomhoz. Neki lett párja (én kezdeményeztem), úgyhogy nálad sem kizárt. Nem vagyok topmodell de bányarém sem, ő vonzónak tart és én is őt.


Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy állapodj meg egy olyan mellett akihez nem vonzódsz.

2018. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!