Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt az oldalon de sajnos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az oldalon de sajnos a hetköznapi életben is tapasztalom hogy manapság ha egy férfi kövér az = igénytelen selejt?

Figyelt kérdés
Mindenkinek mennek a tanácsok a helyes étkezésről és a sportolás hoz. Nagyon arra megy dolog hogy aki nem sportos vagy nagyon magas és mellé vékony , annak nem jut egy átlag nő sem. És tudom hogy azonnal arra gondol mindenki hogy ha egy macis hapsi miért akar átlag testalkatú nőt ha ő maga nem tudja ugyanezt adni!! De most komolyan senkinek nincs annyi essze hogy megértse vannak nemenként álatlanos fizikai adottságok ? Egy nő simán lehet sport nélkül 170/50 kiló , de egy férfinek kb rendszeresen sportolni kell és diézni hogy épphogy ne hizzon el! És akkor ugye meg nem lett álom pasi. Talán ott a baj hogy a mai srácok genetikailag vékonyabbak mint pl a most 25-40 közötti férfiak voltak fiatalon. Ezért is hiszik hogy a 65 kg egy átlag egy férfinél, pedig az k vékony ! És egy 180/85 kilóra meg egyenesen azt mondjak hogy disznó (nem a kondis srácokat akiknek az izom adja a nehezéket ).
2018. júl. 12. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Pont ma láttam facebookon egy tök szép csinos csajt, és olyan dagadt, ronda pasija volt, hogy el nem tudom képzelni, hogyan állhatott vele szóba egyáltalán. Ráadásul házasok is már.
2018. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én se vagyok vékony, 192/92, és nekem is van barátnőm.
2018. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Rinya.


Figy kérdező, ha én se figyelnék oda, hogy mit eszek, akkor én is elhíznék nőként.

Kifogás, hogy csak nektek vannak problémáitok.


Aki tudja, hogy könnyen hízékony, az odafigyel arra, hogy mit eszik.


180/85 kg kövér??? Ember, hol hallottad ezt?


Egyébként számomra igen, kövérség = igénytelenség! Miért jó az egy embernek, hogy ész nélkül zabál össze minden sz..rt minden mennyiségben? Miért olyan jó, hogy már az első emeletre való felmenetel is nehézséget okoz neki? Miért jó az neki, hogy L-es ruhák helyett, kb 2-3 XL-es ruhákat kell hordania? Miért jó az neki, hogy orvostól orvosig megy az egészségügyi problémái miatt?

Miért nem szereti annyira a saját testét és magát, hogy legalább az egészsége miatt odafigyelne arra, hogy mit eszik meg?


Nem kell sportosnak és izmosnak lenni, csak nem kéne, hogy elhízzanak az emberek. Ennyi.

Miért kell a Meki-be menni kajálni és miért nem lehet pl. otthon egy rántott csirkét vagy rántott disznót összedobni?

Miért kell kólát inni, ásványvíz vagy csapvíz helyett?


Mozgásban az élet. Az egészség a legdrágább kincs.

De ezt a kövérek soha nem értik meg.


A betegség miatti a hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.


Engem hidegen hagy, hogy ki hogyan él, csak ne rinyáljon senki, hogy kövéren nem kell senkinek. És ne panaszkodjon azért, hogy a csajoknak miért az izmos és sportos, vagy csak a vékony pasik kellenek.

Hát ezért. Mert kevés embernek jönnek be a kövér, elhízott emberek!

2018. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Pedig, aki dagadt az igénytelen,mert annyi nincs benne ,hogy sajat maganak jot csinaljon es egeszseges legyen.

Johetnek a lepontozasok.

2018. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
A nő meg plus size szépség :D :D
2018. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, az is igénytelen. Majd idosebb koraban rajon az osszes.
2018. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
#3 rántott disznó, na az aztán egészséges! :D
2018. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hol hallottad, hogy nőknek könnyebb vékony maradni, de akármelyik biológus elmondja neked, hogy nőknél pont fordítva van az izom-zsír arány, mint a férfiaknál, a zsír javára, tehát sokkal hamarabb elhíznak. Amúgy senki se vár álompasit, ez egy itteni duma, amivel dobálóznak páran. Egyszerűen legyen már annyi egy fiatal, egészséges emberben, hogy nem hizlalja el magát, nemtől függetlenül.
2018. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"180/85 kg kövér??? Ember, hol hallottad ezt?"


#3-as, én már megkaptam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Tudod, én még rántott sertéskarajtól nem híztam meg, bár igaz, én ezen kívül alig viszek be cukrot, édességet, és nem mindig eszem rántott húst. Ezen kívül sok gyümölcsöt, zöldséget eszem és szeretek mozogni.


Ez ez csak egy példa volt. A sertéskaraj még mindig sokkal jobb, mint a meki-s hulladék.

2018. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!