Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sok fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok fiatal nő van, aki szeretne, de ennek ellenére nem talál komoly párt, társat? Ha igen, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert érdemben nem tesz hogy legyen párja, csak a csodát várja. Másrészt senki se elég jó neki.
2018. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan rengeteg nő van aki komoly kapcsolatot keres. Max nem jó helyen van jó időben, vagy túl nagyok az elvárásai. Sok minden lehet amiért nem jön össze.
2018. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

szerintem rengeteg van..


25f

2018. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Vicces,hogy én a magam részéről amit tehettem mindent beleadtam egy párkapcsolatba,de olyan érzésem van,hogy mindig lesz egy haverja az illetőnek aki ismeretlenűl képes rólam bármit bagyarázni neki,s így ő is elhiszi, az ilyenek miatt mentek szét a kapcsolataim XD én nem hibáztatom őket ha ennyire gyengék érzelmileg képtelenek megbízni a párjukba ,de a haverok dumáját bármikor elhitték. 24N
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Ilyen sok ilyen emberrel voltál #4-es ?

32/f

2018. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb esetben olyan típusú férfiakat tartanak szexuálisan vonzónak, aki nem tudnak vagy nem hajlandóak tartós monogám kapcsolatra. Akik meg várnak rájuk és normális kapcsolatot szeretnének, azokra a nők nem bírnak ránézni sem.
2018. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok ilyet ismerek. Nem találják azt, aki szellemi és érzelmi társuk lehetne. Egyik sem olyan egetrengetően csúnya, hogy szexre ne találna partnert, csak nekik nem erre van szükségük.


Én is 22 évesen találtam először olyan férfit, akivel összeillettünk és egyben vonódtunk is egymáshoz (nem, nem alfa kinézetű és nem is teljesen az ideálom, mégis borzasztó szexinek tartom). Mindkettő fontos egy kapcsolathoz. Ha valamelyik hiányzik, akkor már inkább jobb egyedül.

2018. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mások nevében nem tudok nyilatkozni. Én a magam részéről, azt hiszem ott rontottam el eddig, hogy nem tudtam felmérni időben, hogy a közös tervezések és közös célok valójában álltak abból, hogy én terveztem, ő meg hátradőlt kussban, mert tudta, hogy akkor még elleszek egy dbig vele. Persze egy idő után leesik a tantusz, és nyilván szakítok, de egyelőre még nem sikerült rájönnöm, hogy a kapcsolatok korai szakaszában, mégis miből látszik, hogy tényleg mindketten akarunk családot, vagy csak én, a másik meg bólogat, mert tudja, hogy azért nem 2 éven belül esedékes egy gyerek, és addig azért nem kell erőlködnie. Nálam biztosan ez a baj, de bízom benne, hogy egyszer majd csak lesz szerencsém, és kifogok egy olyan pasit, aki nem hazudik erről és lehet komoly közös jövőnk.
2018. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, kicsit kifejtem. Három baráti társaságban vagyok benne. Az egyikben négyen vagyunk, 2 kapcsolatban 2 szingli (az egyik szingli szép de biszex, a másik szép de duci). A másik társaságban 3-an vagyunk, egyedül én vagyok kapcsolatban (a másik két lány magas és duci, és olyan párt szeretnének aki mackós és nem tűnnek debellának mellettük). A harmadik társaságban 5-en vagyunk, kettő eljegyezve, ketten kapcsolatban és egy lány szingli aki viszont bár vágyik kapcsolatra, jól megvan a szexkapcsolatokkal és egyájszakásokkal.


Az egyetemi csoporttársaim közül: 2 házas, 2 eljegyezve, 14 kapcsolatban, 9 szingli. (akikkel jóban vagyok és többet szoktunk beszélgetni). A szinglik mind tartson azok, évek óta nem találnak párt.

2018. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs olyan szemelyisege,ami passzol hozzam, nem ugyanazokat szeretjuk stb.. kulsoben meg eleg keves pasi jon be, szoval ez meg jobban megneheziti :)
2018. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!