Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak rendszerellenes lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rendszerellenes lányok, nők?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy a kapitalista rendszerrel nem értenek egyet. Persze ha a magyar kormányt sem ismerik el, az is plusz pont. :)

Elsősorban azért érdekel, mert a párkapcsolataim szinte kizárólag azért mentek tönkre, mert nem értettünk egyet ebben a témában. Szerintem abszolút nem egészséges ahogy a mai emberek élnek, hogy a vagyont látják a legfontosabb értéknek. Nem hiszek abban sem, hogy az amit ma munkának nevezünk, a közjót, a társadalmat szolgálja, inkább csak egy bizonyos réteget. Nem gondolom, hogy a fékevesztett emberi terjeszkedés és a tömegek létszínvonalának növekedése jóhoz vezet. Úgy gondolom, hogy a következő nagy összeomlása az emberiségnek, a mi korunk lesz. Nyilván, ez sokaknak unszimpatikus és egy beteg elme képét mutatja. Viszont ez engem egyrészt nem érdekel, másrészt pedig ha látni akarod a jövőt, ismerd a múltat. Az emberiség történelme összeomlások és felemelkedések sorozata, akik pedig ezt látják és "hirdetik" vagy próféták, ha abban a korban teljesedik be, amiről beszélnek, vagy bolondok, ha csak később. Így ezzel is megbarátkoztam már, a többség szeret vakon élni. Viszont szeretnék egy párt magam mellé, aki nem néz bolondnak, ha erről beszélek, még ha talán nem is lesz igazam.


2018. júl. 24. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

*Úgy gondolom, hogy a következő nagy összeomlása az emberiségnek, a mi korunk lesz.


Jól gondolod. Küszöbön áll a következő gazdasági váltság, ami nagyobb lesz, mint a 2006-os. És az emberek ismét nem tanulnak a hibákból, a történelemből és nyakra főre veszik fel a hiteleket, ugyan úgy ahogy 2006-ban.

2018. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

én is ilyen vagyok de egyrészt nem beszélem meg senkivel, másrészt főleg nem a párommal..


ha lesznek kutatási eredményeim, javaslataim akkor nem fogok hallgatni róluk..

2018. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2008 lesz az nem? Egyébként igen, 10-12 éves periódusokban van egy-egy nagyobb válság. Bár én konkrétan nem erről beszélek, ez csak tetézni fogja a bajt. Elsősorban én azt látom problémának, hogy a tömegek ellátása miatt sosem látott környezeti pusztitást viszünk véghez és aki egy kicsit is témában van a mezőgazdaság terén, az pontosan tudja, hogy ami most zajlik, az a vég kezdete. Pl. méhek tömeges pusztulása, időjárási anomáliák rendszeressé válása, túlhalászat, egy-egy kontinensen soha nem ismert kártevők megjelenése. Persze ez csak egy a sok közül, ezen csak még tovább ront, hogy a politika főirányzata a populizmus lett és az elmebeteg Putyin és pisis szájú Trump kombó addig kombinál amíg Putyin tök jogosan le nem tudja rohanni Európát. Persze erre is csak pislognak, mert ugye 1. és 2. világháború sem volt, azt is csak kitalálták a bolondok.....
2018. júl. 24. 21:14
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel én is így vagyok. Elég radikálisak a nézeteim a mai világ emberével szemben. Nem is nagyon szoktam erről beszélni másokkal. Ha nagy ritkán meg is említek valamit a nézeteimből, akkor rögtön furcsán néznek rám.

Szóval nem vagy egyedül ezzel.

2018. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Tönkreteszi ez a mocskos undorító faj a természetet. Megdögölhetne már az emberiség. Nem lenne kár sok sok emberért. Akik a természetellenes eszmékért rajonganak, és még támogatják is.
2018. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Van benne valami amit írsz, de azt gondolom hogy abban kell boldogulni ami van, mégha nehéz is. Aligha találsz követőket szerintem, nagyon nehéz így ez alapján a társtalálás.
2018. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező ez inkább politika kategória, de vannak és nem vagy egyedül. Jobb ha nem követed a politikát mivel a sajtó amit neked le ad van "valóság alapja". Engem leginkább a hazám érdekelne nem pedig a külpolitika.
2018. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy rendszerellenes vagyok-e, de az tény, hogy kilógok a mainstreamből. Ezért dolgozom közalkalmazottként, de cserébe minden nap örömmel megyek munkába, mert szeretem, amit csinálok és vannak céljaim.


Szerintem nem is az a kérdés, hogy van-e olyan lány, aki így gondolkodik, hanem hogy gondolkodik-e egyáltalán.

Tény, hogy nem sok tapasztalatom van párkapcsolatok terén, de mégis mi a nyavalyáról lehet beszélgetni, ha nem ilyenekről, hogy mit gondolunk a minket körülvevő világról?

2018. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Legitimista vagyok, de amint látom, te inkább marxista, így szép pár lennénk. :D

Pedig mindkettő rendszerellenes.

2018. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
na mondjuk arra ne vegyél mérget, hogy a környezetünk tönkre fog menni visszafordíthatatlanul..
2018. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!