Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok miért kritikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok miért kritikus az, hogy a srác időben lépjen, mit mond el a srácról ha későn teszi?

Figyelt kérdés
Töketlen azaz semmirevaló?

2018. júl. 20. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Marmint miben lepjen idoben?
2018. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem mond semmit, nem róla alkotok ilyenkor véleményt, hanem egyszerűen elvesztem az érdeklődésemet és a motivációmat, hogy bármit akarjak tőle. Ha nem lép időben, az olyan, mint egy túlnyújtott előjáték. Egyszerűen utána már nem olyan.
2018. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő nem lép, akkor majd jön más, aki majd lép helyette. Na ilyen esetben elég baj, ha későn teszi. Ha valaki kedvel valakit, akkor miért várna vagy mire vár? A megfelelő időt nem keresni kell, hanem megteremteni.
2018. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem semmire való, és nem töketlen, de ha valamit későn tenne meg, abban benne van, hogy Késő.


Randizunk, szimpatikus, mondjuk lép a nő, de elbénázza a pasi, akkor az egy csendes visszautasítás. Ilyenkor jöhet más, aki ha lép, akkor miért ne fogadjuk az ő közeledést?

Itt már késő kinyögni, hogy xideje akartam valamit. Nem?

2018. júl. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy arra vár, hogy őt szedjék fel. Viszont ez a taktika nem válik be a csajoknál. Vagyis...nem mindegyiknél. Ha egyértelmű jeleket ad le a hölgy, akkor szerintem nincs min habozni.
2018. júl. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Én értem a kérdésed lényegét. Nálam ez úgy van, hogy ha még szingli vagyok, és EGYÉBKÉNT tetszik a srác, akkor mindegy, hogy mikor lép. Ha szeretem, tetszik, bejön, akkor nem is agyalok ilyenen, akkor nyugodtan kezdeményezhet és én állok elébe minden jónak.

Ha ekkor visszautasítom, biztos, hogy nem azért lesz, mert későn lépett, hanem azért, mert nem jön be, nincs wow, nem dobol ez agyam, bugyim tőle.

Ennyi.

Próba cseresznye.

2018. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

6-os:

Tehát, ha nem egy Brad Pitt, akkor el lesz utasítva. :)

2018. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
#3 de keresni kell, mert ha túl korán akkor az a baj, ha túl későn, akkor meg aza baj. Lottó az egész.
2018. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Belga is megénekelte "az a baj" :D
2018. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert sokkal komolyabbnak láttatja a szándékot.

Ha sokat vársz egy férfira, akit te is szeretsz, vagy itt a témában gyakran látom, hogy nők 6 éves kapcsolatokban várnak az eljegyzésre, és folyton csak kifogásokat kapnak... Na, akkor tudod mi van? Kialakul egyfajta bizonytalanság, egy rossz érzés, hogy talán mégsem akar annyira a férfi. Később persze hiába mutatja jelét, hogy de, akar, ezt a bizonytalanságot, fájdalmas időszakot már nem lehet nem megtörténtté tenni, és van, aki nagyon nehezen dolgozza fel ezeket. Én is ezek közé az emberek közé tartozom...


22/N

2018. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!