Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak rendszerellenes lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rendszerellenes lányok, nők?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy a kapitalista rendszerrel nem értenek egyet. Persze ha a magyar kormányt sem ismerik el, az is plusz pont. :)

Elsősorban azért érdekel, mert a párkapcsolataim szinte kizárólag azért mentek tönkre, mert nem értettünk egyet ebben a témában. Szerintem abszolút nem egészséges ahogy a mai emberek élnek, hogy a vagyont látják a legfontosabb értéknek. Nem hiszek abban sem, hogy az amit ma munkának nevezünk, a közjót, a társadalmat szolgálja, inkább csak egy bizonyos réteget. Nem gondolom, hogy a fékevesztett emberi terjeszkedés és a tömegek létszínvonalának növekedése jóhoz vezet. Úgy gondolom, hogy a következő nagy összeomlása az emberiségnek, a mi korunk lesz. Nyilván, ez sokaknak unszimpatikus és egy beteg elme képét mutatja. Viszont ez engem egyrészt nem érdekel, másrészt pedig ha látni akarod a jövőt, ismerd a múltat. Az emberiség történelme összeomlások és felemelkedések sorozata, akik pedig ezt látják és "hirdetik" vagy próféták, ha abban a korban teljesedik be, amiről beszélnek, vagy bolondok, ha csak később. Így ezzel is megbarátkoztam már, a többség szeret vakon élni. Viszont szeretnék egy párt magam mellé, aki nem néz bolondnak, ha erről beszélek, még ha talán nem is lesz igazam.


2018. júl. 24. 21:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 6/10: Nem ez alapján akarok párt találni, csak sajnos eddigi tapasztalataim alapján túl tolom a témát és ez egy "minden fantasztikus, minden jó, szeressük egymást" tipusú lánynak nem fog bejönni hosszútávon. Mint ahogy annak sem, aki elvan a maga kis világában, a lényeg számára, hogy legyen parfüm, legyen csini ruci, meg egy grammal se lépje túl a heti kajaadagját mert akkor borul az edzésterve. Szerintem ez...szánalmas. Ha borul a bili és egyik napról a másikra kell majd élni, egy ilyen lánnyal, aki valószínűleg totálisan összeomlana lelkileg és azt sem tudná hol is van, egy kin lenne túlélni. Persze ha nem most lesz, aminek lennie kell, akkor is engem borzasztóan taszit, ha valaki ennyire felszines és életképtelen.


10/10: Nyilván a természet megoldja majd, hogy fenn maradjon az összetett élet, csak éppen nem mindegy, hogy az képes lesz e nagytestű emlősök eltartására is, vagy lesznek madarak, halak és patkányok. Bármilyen meglepő, de soha nem lesz már mamut a Földön, mert kiirtottuk teljesen azt a fajt. Ha kinyirjuk a méheket is, akkor bármilyen meglepő, de nem lesz méz, se gyümölcs, se zöldség. Legalább ha lesz is, akkor töredéke a mostaninak. A túlhalászás is olyan, hogy már most vannak halfajták, hogy 50 év kellene mire helyreállna az 5 évvel ezelőtti populációjuk. Miközben folyamatosan halásszák tovább őket. A semmiből pedig nem fog semmi tovább fejlődni. Eddig azért maradt fenn az a változatos növény és állatvilág, bármilyen kataklizma után is, mert a milliárdnyi fajból fennmaradtak azok amik túlélték az adott sokkhatást. Viszont ha az ember folyamatosan kipusztit fajokat és töredékére esik eleve a fajok száma, akkor abból egy apokalipszis során nagyon kevés faj marad. Persze, ezekből is lesznek majd újabb mutációk, de sosem lesz már akkora fajváltozatosság mint 200 millió éve. Ami nyilván nem csak a mi bűnünk, de amig egy vulkán vagy aszteroida nem tud gondolkodni, addig az emberi faj igen és ez a legszomorúbb az egészben. Csak a pénz!

2018. júl. 24. 23:32
 12/17 anonim ***** válasza:

Nahát egy normális embert olvasnék aki nem vakon él a munka-család központú kis életében????


Ritka az olyan ember aki felfogja hogy mennyi minden felesleges, káros, értelmetlen a világban.

2018. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Megvan a véleményem a rendazerről, a rendszerbeli elvekről, azok tökéletlenségéről, illetve az átlagemberek logikátlan, undormány felfogásáról is, de sosem beszélek erről és nem is szeretek. És a párkapcsolatomban sem szeretnék.


Egyrészt számomra nagyon összetett és nagyon sok energiát igényelne megfogalmazni és összegezni a gondolataimat, másrészt nem gondolod, hogy ennyi hülye között (minden lenézés nélkül) én fáradozni fogok ilyesmivel, főleg, hogy ha nem is ítélnek érte el, csak bólogatni meg hűházni tudnak rá, ami számra nem kifizetődő. Ezért ezeket a gondolataimat megtartom magamnak és csak a cselekedeteimben látszik a szemléletem. Egyszerűen nincs energiám kipofázni mindezt magamból senkinek. Hosszú, bonyolult és csak idegesít.

2018. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

"egy grammal se lépje túl a heti kajaadagját mert akkor borul az edzésterve. Szerintem ez...szánalmas. Ha borul a bili és egyik napról a másikra kell majd élni, egy ilyen lánnyal, aki valószínűleg totálisan összeomlana lelkileg és azt sem tudná hol is van, egy kin lenne túlélni. "


Kicsit elkentmondasz saját magadnak. Kifogy a hal a tengerből, brühühü, de tudatosan étkezni szánalmas.

Miért is kellene többet enni, mint amennyire szükségünk van?


Ha beüt a krach, pont nem azok fognak boldogulni, akik 3 óránként nyúlnak a csokikához és szabadidejükben szétfolynak a kanapén netflixezés közben.


A kocsmai filozofálgatás szánalmas, ezért nem vevők rád a nők.

2018. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy tudatosan étkezni szánalmas? Teljesen más a motiváció, még az eredmény ugyan az is. Tökéletesen nem érdekli, hogy 20 év múlva nem lesz mit ennie, csakis az a lényeg számára, hogy minden férfi álma legyen mert olyan teste van. Ez szerintem eléggé önös érdek és semmi tisztelni való nincs benne.


Egyébként nagyrészt önellátó vagyok élelmiszerben és gyakorlatilag nem ismerem az élelmiszer hulladék fogalmát, mert mindent felhasználok, ha másra nem, akkor az állataim élelmezésére. Szóval mellé.


Mint ahogy az is, hogy kocsmában szoktam erről a témáról beszélgetni.


Szóval koccolj, köszi.

2018. júl. 25. 16:59
 16/17 anonim ***** válasza:
8%

Bárcsak lennének, Kérdező! Nagyon tudnék örülni kormányellenes és rendszerellenes lányoknak, de a nők legjavának nincs említésre méltó agya, azon túlmenően hogy milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz, nemigen lehet velük értelmes témáról beszélni.

A #14 válaszadó meg helyből kapta a mínuszt.

2018. szept. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, ha lennének, meglenne a közös téma

Én is rendszerellenes és kormányellenes vagyok, de nemigen találkoztam olyan nővel aki így érzett volna, a legtöbbje szerintem azzal sincs tisztában, a kormány miket művel az emberekkel, így közvetve ővele is, vagy csak simán nem érdekli, mert a Roszalinda meg a Paula és Paulína mennyivel érdekesebb


"Kifogy a hal a tengerből, brühühü, de tudatosan étkezni szánalmas."


A kettőnek NULLA köze van egymáshoz, apám

Attól hogy nem eszel halat, még lehet tudatosan érkezni

A halak számának csökkenése pedig ugyanolyan valós probléma, apám, mint a globális felmelegedés

Persze akik mindkettőt csípőből tagadják, mert egyiket se látják, tehát = nincs, azoknak hiába magyarázok, az ilyen idióták csoda hogy a gravitációt elhiszik


"A kocsmai filozofálgatás szánalmas, ezért nem vevők rád a nők."


A szánalmas te vagy itt, apám, de nagyon

Tőlem is kaptad a mínuszt

2019. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!