Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem mernek a mozgássérült lányok ismerkedni ép férfival?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem tudod fogni egészséges emberként, milyen érzés az, hogy egy csapásra örökre megváltozik az életed (vagy eleve másnak születsz) és kb mindenki furcsán néz rád, megkérdőjelezi a férfiasságod/nőiességed... Az ember kevesebbnek érzi magát így és olykor a baleset után évekig vagy egyáltalán nem is akar párkapcsolatot. Végül inkább egy olyanhoz kötődik, aki kicsit az ő cipőjében jár. Ez egészséges embereknél is így van, nálam legalábbis. Én ugyan nem vagyok mozgássérült, de sokat dolgoztam velük egy időben.
2018. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én éppenséggel mozgássérült lány vagyok (végtaghiány) de én pl szinte mindig ép srácoknál próbálkozok. Legtöbb esetben azt vettem észre, hogy nem zavarja a másik felet:) 21/L
2018. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarnak senkinek sem a terhére lenni, mert segítségre lehet szükségük akár egy-két hétköznapi teendővel is. Egy egyenrangú párt szeretnének, nem egy gondozót.
2018. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy hány teljesen egészséges ember depressziós a párkeresés miatt, mert kicsi a melle, mert 168 centis férfi, mert nagy az orra, mert nem szőke, mert ronda stb stb. Pedig a 99% a valóságban teljesen átlagos.


És most gondold végig, hogy mi jatszodhat le valaki fejében aki eleve tudja, hogy nem mindig mindenben lesz a partnered (pl nem fog veled turazni menni), hogy esetleg segítségre szorul, hogy az emberek egy jó része nem fogadja el.


Múltkor olvastam egy cikkben, hogy egy faluba vakolat akartak beköltöztetni, és tiltakozás lett belőle. Nem feketéket, nem közveszélyes elmeállapotú embereket, hanem rosszul vagy egyáltalán nem látó magyar embereket...



Szerinted ha ilyen beteg a társadalom, akkor miért érzi úgy valaki, hogy mozgássérültként esélye sincs.



Én egyszer egy hallássérült lányt próbáltam megismerni, annyi látszott rajta, hogy hallókészüléke volt, de a haja nagyrészt eltakarta. Kedves volt, intelligens, gyönyörű, és nagyon zárkózott, mert egyszerűen nem hitte el, hogy tetszhet valakinek.

2018. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az előzőek jókat írtak, de kiegészíteném a logisztikával. egy kerekesszékes eleve nehézkesebben mozog (pl. tömegközlekedés), meg sűrűbben találkoznak sorstársakkal is (pl. gyógytorna, fejlesztések).
2018. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok a párom mozgáskorlátozott két mankoval jár autobaleset miatt, így ismertem meg de engem nem zavar és a mindennapi dolgokban sem hátrány.. Igazából annyi h sétálni sportolni nem járunk de másban mindenben teljes életet él :)
2018. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lacusru válasza:
59%
Szerintem lényegtelen, hogy ki milyen vagy hogy néz ki! A szerelem határtalan... de ne feledjük, öl - butít - nyomorba dönt ☺️
2018. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hozzátenném, hogy anno 7 évig volt alkar amputált párom, amit amikor megismerkedtünk, nem tudtam, de a második randin elárulta a lány.

Engem nem érdekelt, mert magát a lányt szerettem meg. Utána olyan iskolába jártam, ahova épek és mozgássérültek is jártak, úgyhogy úgy hozta a sors, hogy újra mozgássérült párom lett ezután és ott is magát az embert szerettem meg.

És most, harminc X évesen úgy látom, hogy minden további nélkül újra el tudnám képzelni, hogy mozgássérült, akár amputált párom legyen hosszú időre. (épp párt keresek)

Szép napot!

2018. nov. 2. 10:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Továbbra sem hagyom veszni a kérdésem, mert több érintett hölgy véleményére is kíváncsi lennék. ;-)
2022. máj. 10. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem igaz amit ide írtál. Csak a lehetőségük kevesebb.
2022. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!