Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem tönkre tettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem tönkre tettem az egész életemet amiért még szűz vagyok 26 évesen. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Visszagondolok ilyen 16-17 eves koromra es mindig az jut eszembe hogy élnem kellett volna. Semmi gondom nem volt nyáron mivel szünet volt ezért találnom kellett volna magamnak barátnőt vagy barátnőket es élvezni a nyarakat amig csak lehet. Meg társasági életet kellett volna elnem. Ehelyett mindig csak otthon voltam. Semmit se éltem es elszalltak a legjobb éveim. Hogyan lehet ezt feldolgozni?? Sose lesz mar annyi szabadidom mint akkor nyaranta. Szomorú vagyok. Ráadásul most is olyan szar minden.

2018. júl. 29. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

A gond az hogy fiú vagy.

Fiúként ha akarod sem biztos hogy összejön.:D

Szóval csak a szerencsétlen próbálkozásoktól kímélted meg magad. Ennek csak örülhetsz.

2018. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

óóó már megint te vagy az.

Mondom menj el egy házik**úrvához, sokba kerül dehát istenem, ha nincs más...

2018. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
OMG, tehát neked arról szól az egész életed, hogy dughatsz?
2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Inkább arról szól hogy dugnek.
2018. júl. 29. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor úgy is van.
2018. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Én becsülöm és értékelem az olyan személyt aki a szűzességét képes csak annak adni akivel egész életét tervezi leélni.
2018. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
24N
2018. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26 évesen több a szabad időm, és a keretem is, mint 16 évesen. Inkább ezt mondanám fény kornak.
2018. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Még pár év és lesz barátnőd. Most ép élnek, jó párszor kihasználják őket, idegileg ki lesznek, akkor már kellesz te is, már ha kibirod őket olyan állapotban.
2018. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
En nem akarom annak adni akivel az életemet fogom le élni. Mert en arra vagyok hogy sok novel kozosuljek. Nem tehetek rola.
2018. júl. 29. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!