Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent a nőknél, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nőknél, hogy egy férfi tudjon biztonságot nyújtani?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet ezt olvasni, hogy egy férfi tudjon biztonságot adni, ezt főleg társkeresőn lehet olvasni, ilyenkor mire gondolnak pontosan a ők?
2018. júl. 30. 09:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Azt még ősem tudják :D
2018. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy látom sokszor ez sem reális, mert a nőknek egymás között is mást jelent a biztonság. (anyagi, érzelmi, fizikai)


Ha egy nő biztonságban érzi magát a másikkal, akkor szerintem majdnem mindegy, hogy tényleg reális-e az a biztonság...

2018. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
A nők számára a biztonság az több síkon működik, kell nekik egy feltétlen érzelmi biztonság, és valamilyen szinten pedig testi és egzisztenciális biztonság is...
2018. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ez a legnagyobb hülyeség ami csak létezik

Biztonság ,könyörgöm ez a fold nevű bolygó nem létezik olyan hogy biztonság

Bármikor bármi történhet semmi sem állandó minden változik

Soha nem értettem ezt a dolgot azért mert van mellettem egy férfi meg nem érzem magam biztonságban

Meg is milyen biztonságot tudna nekem nyújtani egy férfi amit én saját magamnak nem tudok nyújtani?

Miért mindig csak a nőket kell biztonságban tartani? Ugyan mitol?

Fordítva soha nem olvasok olyat hogy a nő tartsa biztonságban a férfit

Férfi nem egy isten aki mindenható és biztonságot ad

Saját magamnak megteremten az anyagi biztonságot , az is tolem fugg hogy érzem magam érzelmileg én irányitom azt nem más , régen rossz ha mastol várom a biztonságot és nem magam oldom meg meg ha hamis illúzió is az a biztonság érzet mivel nem létezik

2018. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, megfogalmazni tényleg nehéz :D kb olyan, mint leírni a szerelmet. Én úgy érzem a férjem mellett magam, hogy mindegy hol vagyunk és mindegy milyen szituban, amíg ő ott van velem, addig semmi rossz nem történhet. Pedig voltak már nehéz helyzeteink.


Most pl. 37 hetes terhes vagyok, 1 hónapon belül szülök, de egy kicsit sem félek, mert ő ott lesz velem.

2018. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Anyagiakat. Persze szokták ezt elkenni romantikusabbnak, érzelmesebbnek hangzó dolgokkal, de a lényeg az anyagia. Az őszintébbje (kevesen vannak) nem is tagadja, de a többség igen, lásd a %-át a válaszomnak.
2018. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Mindenkinek mást jelent, lehet érzelmi, anyagi, fizikai biztonság.

Nem tudhatjuk, hogy a társkeresõn levõ nõk melyikre gondolnak.

2018. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy írták.

Anyagi, persze ez kortol is függ, eleinte elég ha szórakozásra telik, aztán lakás vagy ház biztos háttér, főleg ahol azon agyal a nő, ha terhes lesz, a párja el tudja e tartani


Fizikai.. Na persze ha 3 kickbox-ossal áll szemben hiába izmos akkor b**szhatja. A fizikai néha lehetetlen.


Érzelmi.... Ezt meg embere válogatja, ki mire vágyik

2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ja anyagi erzelmi fizikai ahogy elottem is irtak
2018. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Vannak helyzetek amit egy pasi tud csak megoldani. Pl.én már jártam úgy, hogy defektes lett az autóm kereke és ki kellett volna cserélni mankókerékre. Nekiálltam mert egyedül voltam, de már ott elakadtam hogy egy csavart se tudtam megmozdítani se. Gyenge nő lévén ezen úgy nem csodálkoztam, a pasik sokkal erősebbek. Akadt aki látta hogy ott küzdök és odajött segíteni. Nekem pl az ilyen pasi is azt jelenti hogy biztonságot nyújtó.
2018. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!