Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire jók lennének a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jók lennének a mai férfiak?

Figyelt kérdés

Köztudott hogy szinte az összes nő elvárja hogy egy férfi erős legyen, magas, határozott, domináns és probléma megoldó legyen. Valamint egzisztenciálisan is jól álljon hiszen családot akar egy nő.


Na most értelemszerűen ahhoz hogy a legtöbb nő megtalálja a párját ilyen pasinak kell lennie.

Szóval vagy ilyen tökéletes a legtöbb pasi vagy nem és a sok nő így egyedül marad vagy megalkuszik. Illetve nem és egy ilyen pasin van 4 nő


2018. júl. 30. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Látni, tart még a szünet.
2018. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
A nők mindig letagadják, hogy teljesíthetetlen elvárásaik vannak.Téged is mindjárt megtámadnak, figyeld meg!
2018. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

"Köztudott hogy szinte az összes nő elvárja hogy egy férfi erős legyen, magas, határozott, domináns és probléma megoldó legyen. Valamint egzisztenciálisan is jól álljon hiszen családot akar egy nő."

Ezt a nők nem elvárják, hanem alapból az ilyesmi vonzó. Érted a különbséget, ugye? Elvárom = ha nincs meg, nem kezdek vele. Vonzó tulajdonság = ha épp nincs meg, lehet, hogy találok benne más vonzó tulajdonságot, ami elég ahhoz, hogy kezdjek vele.

Hogy valami miért vonzó egy nőnek, az részben biológia, amivel szemben nincs mit tenni, részben pedig társadalmi hatás, mondhatni, divat. Mostanában pl. divatos főleg a fiatalabbak körében az a típus, ami pont nem feltétlenül az általad leírt férfiideál, hanem vékony, kisfiús kinézetű stb.


Szóval az alap tézised hibás.

2018. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, és utálom a kifejezetten domináns típusú férfiakat. A kiegyensúlyozott kapcsolat és a kiegyensúlyozott énkép híve vagyok. Főleg hogy jellemre én sem vagyok ultrafeminin, sokkal inkább a nőies - férfias jellemvonások egyfajta középérték felé eső keveréke.
2018. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Ő a tökéletes férfi a nőknek-belsőleg (nem külsőleg, nem pénzügyileg-kizárólag belsőre)

Nézdd meg a filmet, érdemes tanulnod belőle, hogy is kell viselkedni egy nővel:)


[link]

2018. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ezt várom el. Ez konkrét számokkal: legyen nálam magasabb (155 centi vagyok, tehát 160×), erősebb (50 kiló vagyok, pl. ha ő is ennyi, egy férfi már akkor is izmosabb), és legalàbb a saját részét tudja fizetni, ami kb. 50 ezer+ a kajàja.

Nézzük csak, hány olyan 25 körüli férfi lehet, aki legalább 160 centi, 60 kiló, és megkeresi a minimálbért?

Tudod, hogy mi a szánalmas? Hogy azt tapasztalom, hogy egyre több az anyuci pici fia, akinek ez is túlzó elvárás.

Határozottság, önállóság? Ne röhögtess, még pizzát is nekem kell rendelni, mert nem mer telefonàlni idegenekkel.

2018. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

Igen. Igy van. Mennek a kulsore es ha meg a bensot is figyeli, akkor legyen dominans, uralo, elnyomo, alfahim, legyen o az ezusthatu...a gorilla!!!

Aztan par honappal kesobb, dobja a gorilla egy masikert. Es akkor jon gyakorira a csaj. Es figyeld.


“Elhagyott a pasim, pedig en szerettem, mindent megadtam neki. Mindig a kedveben jartam, bemutattam a szuleimnek is, hozza is koltoztem, de elhagyott, dobott egy hulye lanyert, ”aki ugy nez ki mint egy ri**nc.”—> (Ezt mindig veleszovik a kerdesbe). Szerettem volna egy kedves, nornalis pasit, (a kerdezonek a kedves es nornalis pasi az, aki vezer, aki alatt van farok, tudjatok...az ezusthatu) es figyeltem a benso tulajdonsagait is (ezek azok, fentebb irtam, uralo, dominans, batar, bitang, dög) es kulsore is nagyon bejott, (szalkas test, joképű, es esetlegesen rendelkezik egy garzonnal, de ha nem, egy szakadt opel is megtetszi, majd kihagytam, legyen igazi bulikiraly, legyen sok taho, paraszt baratja, legyen ismert, ismerje sok ember stb). Nos, enne a csajnak ez az alap. Tehat hiaba figyeli a bensot, akkor is gellert kap, mert rossz egy aránt a csajnál, nem a lényeget keresi.


Szoval....keresik a nok a tokeletest, a szamukra number1. De jocskan felrelonek ezzel.

2018. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyfelől ez a kérdés volt már. Másfelől hülyén van megfogalmazva. Harmadszor: mit is vár el az összes nő?

Listád:

-legyen erős: ez mindenkinek mást jelent, te hogy érted, lelkileg, fizikailag?

-magas: legyen nálam magasabb, 162 cm vagyok, a volt férjem 165 cm magas.

-határozott: jó az, én is az vagyok.

-domináns: szexben izgató, egyébként meg ne irányítgasson, nem vagyok gyerek.

-probléma megoldó legyen: legalább annyira, mint én.

-egzisztenciálisan álljon jól: legalább annyira, mint én.


Tehát ilyen óriási elvárásaim vannak, bár én azzal kezdtem volna a listát, hogy hűséges, intelligens, humoros. De mindegy. Szóval az ember azzal jön össze akibe beleszeret. A lista ez egy dolog.

2018. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
A kiindulo feltetelezesed hibas.
2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#5-ös, elolvastam ennek a koreai filmnek (vagy sorozatnak) a rövid szinopszisát, és annak alapján azt kell mondjam, hogy nem, nekem nem ilyen típusú kapcsolatra lenne szükségem. Én teljesen más fajta személyiség vagyok, másfajta igényekkel. (Ha viszont az a célod, hogy valamilyen csoportba / skatulyába belegyömöszölj bizonyos közös tulajdonságokat keresve köztem meg a többi hasonló között, akkor ebben nem tudok neked segíteni.)
2018. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!