Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire jók lennének a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jók lennének a mai férfiak?

Figyelt kérdés

Köztudott hogy szinte az összes nő elvárja hogy egy férfi erős legyen, magas, határozott, domináns és probléma megoldó legyen. Valamint egzisztenciálisan is jól álljon hiszen családot akar egy nő.


Na most értelemszerűen ahhoz hogy a legtöbb nő megtalálja a párját ilyen pasinak kell lennie.

Szóval vagy ilyen tökéletes a legtöbb pasi vagy nem és a sok nő így egyedül marad vagy megalkuszik. Illetve nem és egy ilyen pasin van 4 nő


2018. júl. 30. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10. Mivel hibát követsz el, ha csak a bemutatása alapján mondasz véleményt. Nem véletlenül tettem be példának, mert ha valaki veszi a fáradságot lazulás gyanánt, és megnézi, akkor észre fogja venni azt, amit te csipőből utasítasz el, ráadásul úgy, hogy nem is láttad a sorozatot, csak elolvastál 1 oldalt. Pedig ebben az oldalban is, utalnak rá:

"Elsőre nagyon sablonos történetnek hangzik, de a színészek és a producer kiemeli, hogy itt nem "a szépség visszatértével megoldódik minden probléma" lesz a középpontban, hanem a belső szépség megtalálása. "


Én nem szeretek 1 oldal alapján bármiről is véleményt alkotni, ahhoz sajnos én alaposabb vagyok:)

2018. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
7-es,ment a zöld kéz.A legtöbb nő megalkuszik,pláne ha egyedül van egy gyerekel. Akkor már nem nagyon lehet válogatni.
2018. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

"pláne ha egyedül van egy gyerekel. Akkor már nem nagyon lehet válogatni."


Az ilyen témájú, egyedülálló anyákkal kapcsolatos kérdésre adott válaszok ennek az ellenkezőjéről tanúskodtak.

2018. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

"Én nem szeretek 1 oldal alapján bármiről is véleményt alkotni, ahhoz sajnos én alaposabb vagyok:)"


Nem baj, én meg igen, és mindezt azért, mert több esetben bizonyosodott be utólag, hogy jók voltak a megérzéseim, mint amennyiben nem.

Nagyon nehéz elfogadni, hogy nem minden embernek halad ugyanolyan (vagy nagyjából hasonló) ösvényen a gondolkodása?

2018. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a selejt hangoztatja, hogy egy férfinak minden létező jó tulajdonságot fel kell mutatnia egy barátnő összeszedéséhez. A valóságban elég a minimumot nyújtani, de ugye itt, ahol már abból is sértődés van, ha egy nő megjegyzi, hogy szeretné, ha egy férfi 30 évesen már elköltözne otthonról, nem is nagyon lehet mást várni.
2018. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

"Csak a selejt hangoztatja, hogy egy férfinak minden létező jó tulajdonságot fel kell mutatnia egy barátnő összeszedéséhez."


Nagy tévedés. Az a selejt, aki a mások által felsorolt tulajdonságokból azt szűri le, hogy azok az összes elképzelhető jó tulajdonságok. Maximum neki, mert a felét sem tudná megugorni. Na, ezért.

2018. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Drága Shrek, 40 éves elvált, egyedülálló anyaként kikérem magamnak. Sosem alkudnék meg, mivel az elvárásaim nem értelmetlenek és nem a külsőre vonatkoznak. Ha csak szexet akarok, akkor válogathatok bőven, kapcsolatot meg mindenki nehezen talál, de a megalkuvás nekem nem kenyerem. Miből gondolod, hogy egy elrontott házasság után egy másik hasonló vacakot vennék a nyakamba? A legtöbbünk inkább van egyedül, mint egy kényszer-kapcsolatban és ez valamiért nagyon zavarja az itt írogató pasik egy részét.
2018. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tulajdonságok az élethez kellenek. Nem csak a csajozáshoz. Szerinted miért nem kell a nőknek olyan férfi, aki nem életrevaló? Aki kicsi, gyenge, visszahúzódó, nem állja meg a helyét sehol, és nem tudja magát eltartani, az egy kisgyerek. Ha gyereket akarok, akkor szülök. Nem 30 évesen fogadom örökbe.
2018. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Köztudott hogy szinte az összes nő elvárja hogy egy férfi erős legyen, magas, határozott, domináns és probléma megoldó legyen. Valamint egzisztenciálisan is jól álljon hiszen családot akar egy nő."

Ez egy f@$zság.Ismerek olyat,aki 160 centi,meg 165 és egy gyáva sunyi görény akiben semmi férfias nincs mégis házas.

Ha valaki olyan,hogy erőteljesebben rászólsz és meghunyászkodik az nem férfi.

A fent felsorolt tulajdonságokból egyedül a magasság az,ami ellen nem lehet tenni.

Gyenge vagy?Kezdj el edzeni!Keveset keresel?Képezd magad!

Nekem ne mondja senki,hogy nem lehet.Amíg iskolába jártam folyton gúnyoltak,voltunk olyan szegények,hogy nem volt pénzünk kajára,nem volt se fűtés,se villany,mégis feltornáztam magam a szamárlétrán és kivívtam magamnak a jó fizetést.Van barátnőm is.

Olyan emberrel ki kezd,aki nem tud magáról gondoskodni?Szerintem senki.Ismertem olyan leányzót,akinek 27 évesen nem volt egy normális munkája,nem volt semmi célja.Hamar lepattintottam.Szóval ez oda-vissza működik.

28/F

2018. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!