Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fedi le pontosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Mennyire fedi le pontosan a GYK a való életben tapasztalható hozzáállást partnerkeresés (i problémák) tekintetében?

Figyelt kérdés

Persze utána meg lehetne kérdezni azt is, hogy a most válaszolók válasza összhangban van-e a való élettel, de hát abból egy végtelen kör alakulna ki, szóval inkább nem teszem, és axiómának fogadom el, hogy mondjuk 10-15 válaszoló kommentjére már lehet alapozni az átlaggal kapcsolatban. :)

Szóval a kérdésem ez, hogy mennyire lehet úgymond ebből konklúziót levonni, mennyire képviseltetik magukat reálisan, reális arányban az egyes társadalmi rétegek, nemek, korosztályok, stb, és a véleményük tényleg releváns? Egyszóval: itt ebben a topikban szerintetek nem túl nagyok a szélsőségek, vagy irreálisak az arányok?

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat, nem muszáj in general véleményt mondani, például mondhatjátok, hogy ebben meg abban igen, ez van odakint is, de ebben meg abban meg óriásit tévednek itt a felhasználók. Nekem nem nagyon van véleményem, nem irányított a kérdés, tényleg érdekel, hogy mennyire tudok ezen a kategórián belül alapozni a válaszokra. :D (nyilván más kérdés, hogy pl. autós témában mennyire kenik-vágják a dolgokat, engem első sorban ez a felnőtt párkapcsolatos kategória érdekel ilyen szempontból)

Köszönöm a válaszokat, szép napot :)



2018. aug. 1. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el vagy szakíts.
2018. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kb. úgy 3,14159265357989 % arányban :D
2018. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
A kérdezők pont annyira hülyék, mint a válaszolók. A topikok és hozzászólások pedig kb annyira reálisak, mint a facebook vagy a tinder. Hivatalos álláspontomat hallottátok.
2018. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
81%
Nezd meg a toplistat 😁
2018. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
90%

Én azt mondom , hogy itt is emberek vannak mint bárhol máshol, ugyanazok akik veled szemben jönnek az utcán vagy lehet épp aki válaszolt neked másnap ott ül melletted a moziban.


50% ergo

2018. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd. Én úgy gondolom, hogy vannak itt mindkét nemből fiatalabb/idősebb felhasználók, valós érzésekkel, félelmekkel, tapasztalatokkal, történetekkel. Ezeknek az embereknek van egy ismeretségi köre, akikkel beszélnek és megosztják ki mit látott tapasztalt. Ha csak 100 felhasználó van ebben a kategóriában és mindnek van 100 ismerőse, akkor az 10.000 emberes minta. Ha 10 millióan vagyunk, akkor ez a népesség egy ezred része. Ha látsz bármiről valami tanulmányt/felmérést, akkor ott van, hogy ennél kisebb a minta vagy kb ekkora, szóval szerintem lehet erre figyelni és van is benne sok igazság.


Aki ezen véleményem miatt elítél, annak mondom elsősorban, hogy ezzel nem azt mondom, hogy a gyk szerint kell élni vagy e szerint élek, nem befolyásol és nem is kell, hogy befolyásoljon. Mindazonáltal érdemes figyelni és összehasonlítani. Ha a való élet nem így van, akkor lehet kellemeset csalódni, ha meg akár nyomokban is, de így van, akkor az ember nincs meglőve és nem kell nulláról kezdenie az agyalást egy problémán. Szerintem ez az oldal remek gondolatébresztő sok ember számára, melynek segítségével lefolytathat fejben szituációs gyakorlatokat hogy cselekedne egy adott helyzetben, függetlenül a kérdések valóságtartalmától. Meg ugye a szórakozás sem utolsó szempont, nem egyszer csalt az oldal mosolyt az arcomra :)

32/f

2018. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Kedves KALAP ÚR nevű felhasználó!


Én nem is értem, mire írtad ezt a választ. :D De ha ez egy interpretációja akart lenni a véleményednek az oldal válaszainak hasznosságáról (=nem használhatóak mert nem arra válaszolnak, amit kérdezel), akkor remek megoldásnak gondolom. :D

Egyébként meg nem igazán van kitől elköltözni, a szakítás meg pláne nem opció, mivel nincs kivel szakítanom. :D De azért köszi, jót nevettem.

2018. aug. 1. 16:42
 8/56 anonim ***** válasza:
69%

#6 kommentje alapján beugrott, hogy azt a részt kihagytam, hogy ezek az emberek megtalálhatók az utcán, tömegközlekedésen, éttermekben, mozikban, erdőn, mezőn, mindenhol.

32/f

2018. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengeteg a felesleges "alacsony vagyok ezért nem kellek a nőknek". Holott, ha kilépünk az utcára millió 170 körüli pasinak van barátnője, akik ettől függetlenül igényesek esetleg sportolnak is. Nekem ez a kedvencem, de a férfiak mégis úgy adják elő mintha nemtudom milyen átok ülne ezzel rajtuk.
2018. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a szélsőség képviselteti magát.


Kezdve azzal, hogy kiirsz egy kérdést... és képtelenek a válaszadók értelmezni a kérdést. Így a válaszok egy igen nagy arányban kohézióban sem állnak a kérdéssel. Aki valamit felfog belőle az pedig előszeretettel lát bele dolgokat, épít fel egy hátteret a történetnek ami vagy ott vagy, vagy az esetek többségében ott sincs. Így kérdések melyek kohézió alapján megállják a helyüket, sem a kérdésre válaszol, hanem a saját életbeli sérelmei alapján itt személyeskedik a kérdést feltevővel.

És van a harmadik csoport, aki felfogja a kérdést, értelmezi azt, és a válasza kapcsolódik is a kérdéshez... de a belegondolt háttérre fókuszál, (ami nincs leírva, kifejtve, megmagyarázva) és inkább az ahhoz fűződő véleményt írja le.

És kb 15 kérdésből, ha már 3 válasz születik ami a kérdésre ad választ minden rizsa nélkül akkor az nagyon jó arány.


Tehát itt vagy a gyp-sek gyülekező helye vagy ennyi az unatkozó troll. Vagy mindkettő.

Ide a vér miatt járnak az emberek. A gladiátor arénákat beszüntették, a foci vb-nek borsos az ára, így a szegény ember low büdzsé arénája a gyakori, ahol egymásnak eshetnek az emberek következmények nélkül.

2018. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!