Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Elítélitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Elítélitek az olyan fiúkat/férfiakat akiknek nem volt még barátnőjük?

Figyelt kérdés
20-24 közöttiekre gondolok.
2018. aug. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én már 25 vagyok, szóval elítélhetetlen vagyok. :D
2018. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem nagyon fogja senki sem azt mondani, hogy elítéli ha így megkérdezik...
2018. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez önmagában nem elítélendő. Viszont ha a férfi a sikertelenségét nőgyűlöleten keresztül próbálja feldolgozni, az már más kérdés.
2018. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, illetve, ha meghallom róla ezt, kialakul egy negatív kép bennem róla(ezeregy lehetséges oka lehet, de mind negatív számomra).
2018. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Privátra nem reagálok.


Nagyon különbözőek vagyunk(akármi is az oka). Sem kapcsolatra, sem barátnak nem alkalmas(számomra). Haverom/ismerősöm van elég, úgyhogy szépen továbbállnék, hacsak nem tartom kifejezetten jónak valamiben, ami engem is érdekel. Persze akkor pusztán a szakmai gondolataira lennék kíváncsi, mint ember nem akarnék róla semmit tudni.


Tökmindegy, hogy kómában feküdt-e 14 éves korától a múlthétig, vagy vallási oka van, vagy pusztán pancser.


Sajnos nőkkel is így van, egy huszonéves szűzzel sem jöttem ki igazán soha gimi óta.

2018. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Érdekesnek tartom inkább és mindenképpen szeretném tudni az okát, bármi is az. Az, hogy kapcsolatba mennyire szívesen kezdenék egy ilyen sráccal, nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben. Viszont barátnők tapasztalataiból kiindulva, nem kevés "baj" lehet egy ilyen sráccal is. Alapból ott van sok esetben az, hogy ezek a srácok szüzek is (persze nem mind), emiatt még gátlásosabbak, szégyenlik, nem mernek úgy kezdeményezni, ha pedig egy lány végre összejön velük, és beavatja őket a dologba, akkor levetkőzik a gátlásosságot, és egy idő után jöhet a "ki akarom élni magam, végre nem vagyok szűz, és nekem egy nő egész életemre nem elég, még fiatal vagyok" effektus. Persze ez a simán kapcsolatszüzekkel is előfordulhat, mondván, hogy nem állnak meg az első kapcsolatnál. Emellett az is okozhat gondot, hogy még nem élték át, milyen egy kapcsolat, ebből sok konfliktus lehet, nehéz lehet a kommunikáció, bizonyos dolgokkal nincs tisztában a pasi, mit hogy "illik" egy kapcsolatban, stb. Nyilván vannak kivételek is. Elítélni nem ítélem el őket, nem lesznek kevesebbek a szememben, mint bárki más, de azért érdemes jobban utána járni, hogy miért is alakult ez így. 24/N
2018. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!