Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan sertödött meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertödött meg, vagy ez melyebb erzeseket takar?

Figyelt kérdés

Egy baratom , aki nagyon jó haver , de sehogyse tudtunk testileg közel kerulni egymashoz mert ö harit, stb erdekes fordulatot vett a helyzetunk

Mondta hogy van egy csaj akivel ket eve nagyon jóban van , es mindig felkapdossa neki a telefont

Rögtön arra gondoltam , hogy ez a magyarazat , amiert engem jegelt, mert abba szerelmes . Söt azt mondta h barátkozzak en is a csajjal , akar ma talalkozhatunk vele

Arra gondoltam hogy a csajnak akarja mutatni hogy nincs köztunk semmi es duhös lettem .

Mondtam hogy nem akarok baratkozni azzal a kecskevel ( tudom , megfontolatlan voltam) sms be kecske emotikonokat kuldtem es ö kuldte hogy az en vagyok , a masik egymacska

Tehat megvedte

Nekem nagyon rosszulesett , hogy igy vedi es úgy erzem hogy azóta hidegebb velem

Tudom hogy nem vagyok angyal , de ez nem azt mutatja hogy mely erzesek vannak iranta ?



2018. aug. 2. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekesek vagytok, ennyi a válasz, baromi egyszerű.

Te ezzel a megsértődéssel, ő is ezzel a megsértődéssel.

És látszik, hogy féltékeny vagy, mert nem veled törődik, foglalkozik úgy, ahogy az neked kellene, és várnád hogy legyen.

2018. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mondjad h ovisok vagytok még..
2018. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaszokat várok nem offolásokat , hogy jaj de gyerekes vagy
2018. aug. 2. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a válasz a kérdésre: gyerekes vagy.

Neki nem kellesz, másba szerelmes, te meg tiszteletlenül beszéltél erről a lányról. Mégis mit vártál?

Nőjj fel! Tanuld meg elfogadni, ha valakinek nem kellesz, és féltékenykedés meg hiszti helyett legyen benned tartás és büszkeség.

2018. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" de ez nem azt mutatja hogy mely erzesek vannak iranta ?"


Nem teljesen mindegy, hogy szereti-e a másik lányt, vagy nem? Téged nem akar, ez egyértelmű abból, hogy leráz. Kar futni utána.

Ha pedig úgy érzed, hogy hátsó szándéka van a bemutatással, és nem akarod segíteni a kapcsolatépítését a másik lánnyal, akkor el lehet intézni annyival, hogy "kösz, de inkább nem". Mások oktalan sértegetésével csak magadat járatod le.

2018. aug. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!