Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek rá valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá valakit, hogy nyiljon meg elöttem, legyen közvetlenebb, bátrabb, merjen elmondani dolgokat, érzéseket?

Figyelt kérdés

#nyiljon #bátrabb.
2017. dec. 29. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor sehogy nem tudsz rávenni csak úgy valakit. Nekem ezekhez bizalom kell. Szerintem ezzel minden zárkózott ember így van. Szóval elsősorban törekedj erre, hogy bízhasson benned.
2017. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha magamból indulok ki, akkor úgy, ha sokszor elmondod, és példát mutatva te is hasonlóan cselekszel.
2017. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Magamból kiindulva akkor történik ez, ha látom, hogy a másikat érdeklik azok a dolgok, amiket mondok. Mikor kicsit zárkózott vagyok valakivel, kevesebbet beszélek egy dologról, mert tartok tőle, hogy nem érdekli és nem kíváncsi a locsogásomra. Ha olyankor figyel rám nagy szemekkel, meghallgatja, amit mondok, reagál rá és foglalkozik a hallottakkal, akkor úgy érzem, hogy nem untatom. Ha kapok megerősítést, mosolyt, bólogatást és úgy érzem, megért az illető és nem ítél el vagy képzel rólam mást, mint aki vagyok, szívesebben mutatom meg magam.😊 Szeretem biztonságban érezni magam más mellett, úgy, hogy nem leszek megbélyegezve, vagy letojva magasról és nem érzek semmiféle önző hátsó szándékot. Aki kicsit képes alázattal (nem megalázkodva ,csak értékelve engem) hallgatni, ahhoz közel tudok kerülni. De amint érzem, hogy nem figyel rám, vagy máshol jár fejben, vagy a szavamba, vagy a témába vág valami teljesen oda nem illő dologgal, vagy akkor, mikor még mindketten tudjuk, hogy nem veséztük ki a témát eléggé, azt eléggé zokon szoktam venni, utána keveset adok magamból már és maradok valami felszínes vacaknál...
2017. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj személyes találkozókkal bizalmat kiérdemelni bár ha a kihasználásra hajtasz, akkor nyalj konnektort;)
2017. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 29. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szezám tárulj. :D
2018. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!