Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen problémával van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen problémával van értelme egyáltalán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni szex közben, tegnap több mint 1 év után voltam újra nővel és most fel sem állt. Számítottam erre, mert sajnos szinte minden egyes nap kiverem és nem tudok leállni vele. Úgy érzem ördögi kör, mert ahhoz hogy letudjak állni kellene állandó partner, viszont amikor vagyok valakivel utána sosincs második alkalom. Csalódott vagyok.

26 F



2018. aug. 4. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Rakjal olyan muanyag bizbaszt mindket kezedre, mint ami a kutyak nyakan van, hogy ne harapdaljak magukat (vagy vmi hasonlo celbol azt hiszem).

Te se birsz akkor a farkadhoz nyulni.

2018. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha 1 hétig nem vered, mindenre fel fog állni, még a legenyhébb szellőre is.
2018. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem csinálsz második alkalmat, de te tudod. Azért annyi lehetett volna benned hogy előtte pár nap, hét, önmegtartóztatást tartasz. Szegény lány, mit gondolhatott rólad...
2018. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a lány keresett meg engem este, én meg előtte csináltam délután és reggel is...
2018. aug. 4. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyit ismerkedtetek egyáltalán? Ha ennyire nehezen megy, én a helyedben kis tipi-tapival, összebújás ilyesmi oldottam volna a feszültséget, hogy jé ez egy lány. NE feszengjek, ha leveti a csomagolást ha eljön az idő. :D

Ha mindig rá fantáziálok, és addig süllyedek, hogy a facebook képeire is kiverjem akkor alkalmas az idő, hogy megtörténjen. Rá kell fókuszálni. Amikor csajom volt egy lányra sem néztem az utcán.

2018. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1 órát beszélgettünk előtte kb

de volt olyan hogy beszélgettem egy MILF nővel ott már beszélgetés közben felált és átnedvesedett már a gatyám is

most nem, pedig csinos nő volt :/

2018. aug. 4. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:

ja akkor ne verd annyit a rudit :S

Én is verem napiszinten, de csak 1szer közte hagyok szünetet is. Főleg most, hogy leállás van munkahelyen 2 hét és unatkozom.. Gyúrj inkább. Tereld el a figyelmet valamivel.

2018. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat, fáraszt ki magad. Akkor nem fogod annyira kívánni, és próbáld elterelni a figyelmed valamivel.
2018. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ahhoz hogy letudjak állni kellene állandó partner".


Nem. Ahhoz, hogy le tudj vele állni, szimplán magadtól abbahagyod. Én nem is tudom, mit éreznék, ha a srác nem tudna elmenni velem. Szarul esne, gondolom, nem volt még ilyen tapasztalatom, de semmiképp sem érintene jól, hogy kiteszem a lelkem, a másiknak meg fel sem áll rám. Sőt, ha eddig is verted minden nap, ezután is fogod, a nő mellett is, neki meg semmije sem lesz olyan élmény, mint ahogy magadnak csinálod... Sok ilyen nő is van, rászoknak a csikló orgazmusra és a nagyisten sem tud náluk elérni semmit.

2018. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!