Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiùk/Férfiak (egykorúak, pàr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DuplaD.girl kérdése:

Fiùk/Férfiak (egykorúak, pàr évvel fiatalabbak vagy kicsit idôsebbek tôlem) Randiznàtok-e egy 24 éves lànnyal akire ha rànéznek sokan mégcsak 18nak se gondolnàk?

Figyelt kérdés
A 158cm-mel elég alacsony vagyok amiért szerintem amiatt is fiatalabbnak tûnhetek de nem tudok mit tenni ellene. Sokan fiatalabbak mégis idõsebbnek néz ki,ezért màr én se tudom ki aki fiatalabb tôlem.Nem vagyok pedofil ès fèlènk is vagyok ahhoz hogy bàrkit le merjek szólítani. Valami ismerkedési tanács vagy tipp randioldalakhoz bárkitől jöhet.
2018. aug. 4. 22:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én fiúban vagyok ugyanilyen, mindenki 17-18 évesnek néz, pedig 24 éves vagyok. A boltban is elkérik a személyi igazolványomat rendszeresen. A magasság sem számít, hiába vagyok 190 cm. És velem is sokszor megesik, hogy tőlem fiatalabbakat idősebbnek nézek/néznek.
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sose volt még komoly kapcsolatom sőt több mint 8 éve nem volt senkim de már nagyon szeretnék valakit szeretni aki viszont szeret,
2018. aug. 4. 22:44
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Egy nőnél csak előny lehet, ha fiatalabbnak néz ki a koránál, ezt jegyezd meg.
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még komoly kapcsolatom és szintén félénk vagyok. Úgy látszik ez ezzel jár.

Első voltam.

2018. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 próbálokkedveslenni ***** válasza:

28 évesként már szerintem kívül esek a 'kicsit idősebb' kategóriából, de szerintem nem az a lényeg, hogy hány évesnek nézel ki.

Legyél számomra vonzó és a személyiséged is legyen szimpatikus - hozzám illő. Ennyi az egész.

2018. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Persze, simán. :) 24/F
2018. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok én is

Volt olyan hogy az egyik ismerősöm 14 évesnek hitt engem

Kérdezte hova megyek , iskolába?

Mondtam neki hogy nem dolgozni

Erre ő azt mondta hogy dolgozni hat azt hittem 14 éves vagy

Szerintem engem azért néznek fiatalabbnak mert nagyon vékony vagyok ,nem sminkelek csak a szemoldokom húzom ki

2018. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Ez soktényezős dolog. Egyrészt lehet, nem is tűnsz annyira fiatalnak, mint érzed magadat. A környezeted is ezt jelzi vissza, vagy önmagadat látod úgy, hogy nem mutatja az arcod a valós korodat?

Másrészt nem ezen dől él az érzelmi kötődés. Az együttélés, a párkapcsolat más dolgokon bukik el, vagy válik működővé.

A magasságod pedig pont olyan, ami nekem éppen egy keresett, kutatott tulajdonság. Kérdést is írtam ki róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Szóval lehet abból épp előnyöd is, amit magadról hátrányodnak hiszel.

2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Hordj olyan pólót hogy 94 és vagy valami ilyen
2018. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%

Ó, elfelejtettem, hogy ezt is kérdezted: 25 éves vagyok, szóval igen, abba a csoportba tartozok, akikhez a kérdést feltetted.


Kezeld ezt előnyödként. Ami egy csak rád (vagy kevesekre jellemző) tulajdonság, azt használd fel így. Lehet, hogy kevesek, akiket megfog, viszont akik céltudatosan ezt keresik, ott hatalmas előnyt ad a kezedbe.

Én például olvadnék egy 158 centis lánytól, mint a hóember júliusban. Nálam például pont az a probléma, hogy olyan kicsivé szűkíti ez azoknak a lányoknak a körét, akik igazán megmozgatnak. Szóval az én esetemben éppenséggel ez a megszabás jelenti a hátrányt, amit te a saját tudatodban egy negatív tulajdonságként hordozol magadról.

Máshogy állj hozzá, és azzal könnyebbé teheted magadnak a párkeresést, mint amennyira az akár másoknak.

2018. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!