Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha konkrét elképzeléseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrét elképzeléseim vannak a párkeresésben, akkor vagy kompromisszumot kötök, és érzem azt, hogy megalkudtam a boldogságom terén, vagy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A személyiségben is ugyanígy vannak körülírt és részletes megkötéseim, de amik abban szerepelnek, ott nagyobb eséllyel találok számomra megfelelő lányt. Elsősorban ez számít, de a külső vonzalom is együtt kellene, hogy járjon ezzel. Bár eddig is sokféle karakterű lányhoz vonzódtam, hajszín, szemszín, magasság, öltözködési stílus, arcívek terén, és tudtam kötődést kialakítani, de akivel tartósan, véglegesen együtt akarok lenni a jövőmben, őt egy alacsony, törékeny termetű lányként képzelem el, aki mellett azt érezhetem, hogy óvom őt, és elvész az ölelésemben a kezeim között:

[link]

Eleve nagyon, nagyon kevés az ilyen fenti lány, aki 155-160 centi magas (vagy mély:), és ez már drasztikusan lecsökkenti a keresés lehetőségét. Ha csak százból egy van, akkor ennyivel esnek vissza az esélyeim. De én egyszerűen ezt vágyom a jövőt illető párkapcsolatomban, mint itt a képen is.


Ráadásul tovább csökkenti a sikeres rátalálást arra, akibe belezúghatok, hogy az pusztán, ha egy lány kifejezetten alacsony is, még lehetnek széles vállai, háta, ami viszont férfias vonás, és nem vonz. Az alkat is hozzáad a megjelenéshez, és ebben a karcsú test, a keskeny váll, a vékony karok állnak az elképzeléseimben:

[link]


És még ez sem a vége. Ugyanis mindig a barna, egyenes haj, és mélybarna szem váltott ki belőlem leginkább vonzalmat:

[link]

Ami ismét lecsökkenti annak esélyét, hogy találjak a képzeletemben összeálló barátnőt.


2018. júl. 23. 11:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%

Majdnem ezek voltak az elképzelések nekem is:) A magasság az fixen, 165 felett már nem látom bennük a nőt.

Végül is, totál bele zúgtam egy 160 centis, világos, dús hajú, világos szemű, kicsit telt lányba. Haj, szem, alak más volt, de semmi kompromisszumot nem éreztem, úgy kellett ahogy van. Már nem számított, a haj szín, alak, kicsit teltebb, a szem szín, mert úgy egyben, ahogy volt úgy rajongtam érte és még a mai napig is.

2018. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor keress ilyen lányt,ilyen személyiséggel.
2018. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

Sürgősen kezeltesd ezt az apáskodó hajlamot pszichológussal.


Alacsony, vékony(gyerektestű-váll,kar) nőt szeretnél óvni és védelmezni.


Szerintem inkább háziállatot szerezz, hogy ezt az érzetet kiélhesd.


Csak nem személyiségben is egy kedves, aranyos, rád felnéző, visszahúzódó, cserfes, játékos lányt képzelsz el?


Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.


Vagy megalkudsz, vagy sokat vársz, vagy egyedül maradsz, de a legjobban az segítene neked, ha beszélgetnél egy pszichológussal, eltűnne pár igényed, mert változnál, sokkal gyorsabban boldogabb lehetnél.

2018. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha 14 eves vagy,almodozz!

Ha idosebb vagy, a magad kore huzott korlatokat bontsd le, mert igy tenyleg nem fog menni! Nyilvan, fobb parameterei mindenkinek vannak, az rendben van, de...


Nem maradsz egyedul, ha nem ennyire "konkretak" az elkepzeleseid, es vallalod az improvizacios probakat is!

2018. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

"Alacsony, vékony(gyerektestű-váll,kar) nőt szeretnél óvni és védelmezni."


Mitől "gyerektestű", ha valakinek nem vaskos a válla és széles a háta? Éppenséggel ez a nőies. Láttál te például már modelleket? Ott sem a birkózó alkat dívik.


"Csak nem személyiségben is egy kedves, aranyos, rád felnéző, visszahúzódó, cserfes, játékos lányt képzelsz el?"


Mellé. Olyan lányt, aki vagy emberekkel, vagy állatokkal foglalkozik (mindegy, hogy azon belül ápolónő, fogorvos, szociális gondozó, állatorvos), mert az megmutatja a viszonyát a környezetével, a más emberek felé való kapcsolatát, és jó lelki tulajdonságokat mutat meg önmagából ezáltal. Olyat, akinek hasonló az érdeklődési köre, mint nekem, úgy mint színház, múzeum, kiállítások, és hasonlóképp képes emelkedett, intellektuális beszélgetésre hosszan (nem irodalmi elemzésekről, vagy festők életútjáról beszélek, nem, ilyenben nekem sincs széles tudásom, de alapvető témákban is lehet ezt elérni, akár egy hírről, egy eseményről is lehet hosszú mondatokban beszélgetni, és hosszabb gondolatokat végigvezetni, nem lexikális tudásról beszélek, hanem arról, hogy legyen véleménye különböző történésekről, amit meg is tud osztani másokkal), és szeretném, ha lenne valami, amiben igazán elmélyült, viszont az általa ismert témák legyenek más jellegűek, mint amikben nekem van tudásom, hogy érdekes és érett szellemiségű legyen a kommunikáció, olyan területekről, amiket én nem ismerek, és olyanokról, amiket ő, de úgy, hogy ez tartalmasan bontakozik ki. Mondom mégegyszer, nem Goethe életrajzáról, vagy van Gogh korai stílusáról van szó, hanem semleges témákról, amik akár tévét nézve, vagy a napokból merítve születnek. Olyat, aki hasonlóan viszonyul a jövőjéhez, mint én, nem akarja kitolni a gyerekvállalást 35+ éves koráig, hogy addig "éljen", értsd, bulizzon és igyon, jól kijön a kicsikkel (az mindig vonzó tulajdonság egy nőben), megvillan benne a gondoskodó típus különböző alkalmakkor, és nem akar felpofozni egy gyereket, ha például sír a buszon, és idegessé válik tőle. Akit érdekelnek a körülötte lévő dolgok, van véleménye róluk, és akar beszélni is erről. Aki távolságot tart az alkoholtól (nem kell ezt úgy érteni, hogy jaj, megivott egy pohár port, vége, én sem vagyok ilyen, de a mértéktartás legyen jelen), nem dohányzik, nem mérgezi magát ezzel, és nem teszi kellemetlenné a jelenlétét a környezetének a szaggal és füsttel. Van érdeklődése arra, hogy megismerje a körülötte lévő dolgokat, ha felmerül egy nyaralás, egy kirándulás valahova, egy programon való részvétel, egy esemény, akkor ő benne van. Emellett viszont tudja értékelni azt is, ha nem pörög folyton, és csak összebújik velem, bármi lényeges cselekvés nélkül. Nem kell diplomásnak lennie, de értelmesnek és összetett, mély gondolkodásúnak igen. Nem kell önmegtartóztatónak sem lennie, de ne legyen több férfi az életében, mint amit egy kezén meg tudna számolni. Legyen önmagára igényes, az öltözködésében, az otthonában, ápoltságban, nem kell kirívóan öltözködnie, a smink kifejezetten taszít, de legyen meg egy olyan igénye önmaga felé, ami megmutatkozik ebben is, a haja ápoltságában, a ruhája tisztaságában, vagy éppen abban, hogy mit eszik, hogyan étkezik. Nekem fontos ebben is a minőség, és szeretném, ha ebben például társam lenne, vagy legalábbis elfogadó, ha például a drágább vajat emelem le a margarin helyett. Tudjak vele nevetni, értékelje a humoromat, és ne tartson fárasztónak vagy idegesítőnek, mert az hosszútávon nem vezet jóra, de lehessen vele komoly mélységben is beszélgetni, ha a helyzet azt kívánja meg. Ugyanúgy legyen fontos neki az emberek közötti kapcsolat, mint nekem, jöjjön ki a családommal, az ismerősi körömmel, és fogadja természetesnek, hogy a szüleimmel, a testvéreimmel érintkezésben maradok akkor is, ha mindannyian külön otthonban élünk. Olyat, aki nyitott a szexuális életben, nincs bezárkózva sablon cselekvési formák felé, és az elvárásai fedik azt, amit én adok, ugyanígy visszafelé. Olyat, aki mentes a szélsőségektől (akár vallási, akár politikai, akár valami iránt rajongás), mert az konfliktust generálhat, és erre rámehet az egymással való viszony. Olyat, akinek nem idegen, hogy melyik gombot kell megnyomni a porszívón, amellett is, hogy segítek ebben, és kiveszem a részemet ott, ahol tudom, de nincs elveszve akkor sem, ha önállóan kell megállnia a helyét a világban, képes felnőttként megállni a szerepében.


Kielégítettem a kíváncsiságodat?

2018. júl. 23. 12:52
 6/44 anonim ***** válasza:
95%

A modelleknek kifejezetten szélesebb válluk van, mert a ruhák azon állnak a legjobban. Másrészt egy modell 172+, így egy átlagos vállszélesség még keskenyebb váll esetében is viszonylag nagy, nem tudom miért keverted ezt pont ide.


Egyébként az egyik linkelt fotódon féloldalasan álló v nyakú pólós csaj pont úgy áll és öltözött fel, hogy a legkeskenyebbnek látszódjon a válla.


Aki megnézi az általad linkelt fotókat és elolvassa a leírást, egy 16 körüli lányt lát és bizony a hosszú válaszod is nagyrészt egy "cuki tini" típúsú lányt fed le.


Nem tudok segíteni, hisz nem látod a problémát belülről, de tényleg menj el egy beszélgetésre, mutogass képeket az ideálodról a pszichológusnak, vagy csak mutasd meg neki ezt a kérdést a linkekkel.


Ha semmiképp sem akarsz változtatni, szedj fel egy eltés gólyát, ott tucatjával van az általad keresett fajta lány, a tipikus érzékeny meg nem értett tinicsaj, aki "érettebb" másoknál. Tanároknál és óvónőknél pedig nyüzsögnek az alacsonyak, akik legalább a gyerekek között érezhetik magukat nagynak.


Hajrá.

2018. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Szóval a kérdező nagyjából engem keres. 😄

Egyébként nem lehetetlen ilyen lányt találni, abban az esetben, ha nem vagy túl szigorú és nem ragaszkodsz az összes elvárásodhoz, vagyis rugalmasabb vagy és hagyod, hogy a másik olyan legyen, amilyen. Persze jó az, ha tudod mit és kit keresel, de nem kell mindenhez feltétlenül ragazkodni.

Régebben nekem is voltak ilyen elvárásaim, de elengedtem őket és rájöttem, hogy nem biztos, hogy az, akit én magam mellé képzelek az az, akire szükségem van. Ha valakit igazán megszeretsz és bár nem biztos, hogy pont olyan lesz, mint amilyet keresel vagy elképzeltél, de ettől még nem fogod azt érezni, hogy kényszerből kötöttél kompromisszumot, mert ha szeretni fogod akkor akarni fogod azt is, hogy működjön köztetek, még akkor is ha nem tökéletes a másik.

2018. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Hat Te is egyedul fogsz maradni es par ev mulva jossz ide sirni😌
2018. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Aham. Valóban favágó vállaik, és teniszpálya hátuk van a modelleknek:

[link]


Elfogadod, vagy nem, a robosztus alkat legfeljebb a kőkorszakban voltak nőies, ma az, ha valaki szélesebb felül, mint alul, az maszkulin vonás.


"Egyébként az egyik linkelt fotódon féloldalasan álló v nyakú pólós csaj pont úgy áll és öltözött fel, hogy a legkeskenyebbnek látszódjon a válla."


Ha valakinek a magas, még nálánál is magasabb, "végtelen hosszú lábú" nők tetszenek, az rendben van. Ha valakinek a pufi lányok, az oké. Ha valakinek a "bögyös-faros" gömbölyű nők, az oké. Ha valakinek a kilátszó bordacsontú vékonyak, az oké. Ha valakinek az extrém módon elhízottak, az oké. Ha valakinek az átlagalatti alacsonyak, az miért is nem oké?

Gondold meg, mielőtt súlyos szavakkal dobálózol könnyelműen. Máshol épp azt írtam le, hogy önmagában az alacsonyság nem elég tulajdonság, mert keskeny csípővel és lapos mellel nem nőies hatású, az pedig ritka, ha valaki egyenesen arányosan, de kisebb testmérettel bír, tehát az alacsonysága mellett van a testéhez arányos melle, csípője, ami máson akár lehet, hogy kicsi is volna, de hozzá, az ő saját alkata arányahioz megfelelő méretűként illik, és nőies alakot ad a számára, csak méretarányosan kisebb a teste minden pontján, kezeiben, vállaiban, de tartva a szélesebb csípő, keskenyebb derék, szélesebb mell jellemző alakját, nem egybevonal testtel. Mert _az_ tényleg gyerekes volna, nem női test, a te állításoddal ellentétben.


"Aki megnézi az általad linkelt fotókat és elolvassa a leírást, egy 16 körüli lányt lát és bizony a hosszú válaszod is nagyrészt egy "cuki tini" típúsú lányt fed le."


Miben is?

2018. júl. 23. 14:31
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve nagyon, nagyon kevés az ilyen fenti lány, aki 155-160 centi magas"


Te hol élsz? Ha most belegondolok, olyan 5 barátnőm/nőismerősöm közül 3 ebbe a kategóriába tartozik, pedig nem a magasságuk alapján választom a barátaimat. Több alacsony nő van, mint magas.

2018. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!