Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem 37-38 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem 37-38 évesen társat találni?

Figyelt kérdés
Szörnyen hiányzik egy társ. Gyermekem nincs, de már lehet az se baj, ha nem is lesz. Talált valaki ennyi idősen megfelelő partnert?
2018. aug. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha nő vagy, akkoe igen.


Ha egy lúzer pasi, akkor nincs, maximum akkor, ha változtatsz.

2018. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nőként miért?
2018. aug. 6. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eddig nem találtál, akkor nagyon erősen el kell gondolkodnod azon, hogy min kell változtatnod, hogy elérd a célodat.


Pl. én 19 éves koromban súlyos vesebetegséget kaptam, dialízisre kerültem, és utána csak 32 évesen kaptam új veseátültetést és ezzel új életet.


A volt gimis osztájtársaknak már mind 1-2-3 gyerekük volt, én meg még szűz voltam.


Összeszedtem magam, és minden alkalmat megragadtam ismerkedésre. Net, tánctanfolyam, PUA tréning, jóga, borkostolótanfolyam, stb, amit el tudsz képzelni.


Szerencsére bejött, most nős vagyok és útban van már a második gyerek. De rengeteg hiábavaló randin, ismerkedési kísérleten, leszólításon, epekedésen voltam túl, amíg rátaláltam a feleségemre.


41/F

2018. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges. Miért ne találhatnál?! Sokan vagyunk ebben a korban társtalanul, mert valamiért így hozta az élet. Csak ne légy elkeseredett, az nem vonzó, hanem éld meg az egyedüllét örömeit annyira, amennyire csak lehet, s nem árt, ha a picit kibővíted a szociális hálódat.
2018. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom volt már társad...?
2018. aug. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36 vagyok férfiban, de nem találom én sem a párom. Ebben a korban már mindenki vagy megtalálta a párját, vagy már lemndott róla, vagy ugrál a "jobbnál jobb" kapcsolatokból kapcsolatba.
2018. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Volt igen. Bar hosszu, sokéves kapcsolat csak egy.

Attol tartok en is, hogy elobb-utobb lemondok rola :/

2018. aug. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!