Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jártatok már úgy, hogy megláttátok egy fiú kuksiját és nevetve elszaladtatok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Adjál már abból a cuccból nekem is amit te tolsz. :D
2018. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sőt, az ellenkezője volt. A srácnak voltak komplexusai, hogy szerinte kicsi a farka (14 cm), engem nem zavart. Aztán életem legjobb dugásai voltak vele!
2018. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Hát én inkább sírtam😩

Rendesen felhúzott alig bírtam magammal, alig vártam hogy elővegye és betegye. Ha aljas lettem volna legszívesebben megkérdeztem volna, hogy bent van e már(tényleg nem éreztem), nem is tudta használni sem. Úgy tettem mintha élvezném.. Ő elhitte... Többet nem találkoztunk.

2018. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló! Én kerültem olyan helyzetbe,hogy az egyik kis sportoló ismerősöm direkt kihajolt az ablakon fürdés után egy szál törölközőben úgy ,hogy kint volt a popsija,és rám kérdezett,hogy na ,nem kell? Ő 160 cm és 45 kg körül,én 187 cm 90 kg 18 cm és elég vastag szerszámmal és amikor beraktam,nem éreztem semmit... és ő sem. Elröhögtük és annyi volt,hogy úgy látszik nem passzolunk.
2018. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En anno egy magas jóképű férfival randiztam mar nem tudom hanyadjara, mire eljutottunk "odáig"..Elővette a cerkajat, es szerintem észrevehetően kikerekedtek a szemeim a mini kukac láttán...Nekem az arcom mindent elárul, mindig..Elkezdtük, de nem ereztem semmit, pedig szűk vagyok..mivel ittas voltam, rosszulletre hivatkozva abbahagytuk.Tobb eves ismerettseg volt pedig koztunk, de azota nem keressük egymas társaságát..Ez kb 10 eves történet 😁 Amugy ha beleszerettem volna, nem tudom hogy kezeltem volna a méret kerdest..Lehet mással kompenzalta volna a dolgot, mert tapasztalata biztos volt neki..akkoriban o volt 36, en 20.
2018. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát én inkább sírtam😩


Rendesen felhúzott alig bírtam magammal, alig vártam hogy elővegye és betegye. Ha aljas lettem volna legszívesebben megkérdeztem volna, hogy bent van e már(tényleg nem éreztem), nem is tudta használni sem. Úgy tettem mintha élvezném.. Ő elhitte... Többet nem találkoztunk."Mi értelme szinlelni.Ritka aljas rohadé k dolog.

2018. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha odáig jutunk hogy előveszi, akkor bármekkora lehet, így is úgy is szimpi.
2018. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!