Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik folyamatosan edzést javasolnak párkapcsolati gondokra, még nem jöttek rá, hogy az élet értelme nem ez?

Figyelt kérdés
Kissé már nagyon unalmas ezt olvasgatni,menj sportolni,meg formáld magad,és akkor minden szuper lesz,szuper alak,szuper élet.Mindegy milyen témakör,mindig van 1-2 aki ezt írja.Hagyjuk már ezt ! Gizike a 80 kilójával,normális,szerethető egyéniségével ugyanúgy fog találni párt,mint a pláza stílusúak.Kit érdekel a sport ha magán jellegű gondjaim vannak,valaki miatt levert vagyok .Senkit !Tőlem aztán mindenki szaladgálhat naponta 80km-t,nem fog érdekelni.Ha problémám van,nem az edzőterembe fogok futni.Normális ésszel kell megoldani a gondokat,nem terepfutással.Nem is értem milyen idióta találta ki az edzőtermeket.Max. pénzlehúzás.Érdekes módon régen nem volt szükség ilyenekre,mert fizikai munkát végzett mindenki,estére örültek ha ágyba kerültek.MANapság meg a sok itt-ott ülő munkát végző rohan a legújabb alakformáló biszibaszira.Hagyjuk már... Az ősember se futógépet vett unalmában,max. akkor szaladt ha vészhelyzet volt,vagy a mamut után,ezeken kívül pont lecarta mi van,nem ez volt a legfontosabb gondolata.
2018. aug. 9. 19:24
1 2
 1/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
79%

Tudod miért szokás a sportot ajánlani az embereknek, akik küszködnek a párkeresés terén?

Nagyon nagy tévedésben élsz, ha az izmokra gondolsz és a formás alakra.


A párkereséssel bajlódó emberek igen nagy része önbizalomhiányos (legyen az férfi vagy nő). Ez pedig ha hiszed - ha nem, egy igencsak negatív tulajdonság. Sokkal jobb ránézni egy magabiztos emberre, főleg ha rólunk férfiakról van szó.


Az edzésben pedig (remélhetőleg) sikereket fognak elérni. Hisz ha jól csinálja, akkor ott jönnek az eredmények. Először csak 60 kilót nyom ki fekve, aztán 70-et, aztán 80-at. Ez kihatással lesz az önbizalmára is, mert sikert ért el valamiben.

Aztán a teste is elkezd formálódni, így önmagának is jobban fog tetszeni. Ami azért fontos, mert hogy akarod, hogy mások elfogadjanak - másoknak tetsszél, ha önmagadnak sem megy ez?


Nem az izmokról és az alakról van szó. Hanem a magabiztosságról és az önkép elfogadásáról. Ezek nélkül nagyon nehéz normálisan párt keresni.

Amennyiben ezekkel rendelkezel, akkor 1 k_rva vasat sem kell megemelned.


ui: Nem csak az edzésről van szó, hiába arra emeltem ki. Ugyanúgy megkapod ezeket az érzéseket futástól (egyre többet tudsz futni) - úszástól (egyre több hosszt tudsz leúszni) - stb.

2018. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod elég zavaros, de a fő kérdésedre válaszolok. Szerintem sem kell mindenkinek edzőterembe mászkálnia, rengeteg példa van arra, hogy két sportot nem űző egyén kerül kapcsolatba, ők találnak más elfoglaltságot maguknak. Viszont az is igaz, hogy a sport ad egyfajta magabiztosságot, önbizalmat, kitartást és egyéb pozitív tulajdonságot, ami szintén befolyásolja a társkeresést.
2018. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Azért egy nő legyen csinos,vonzó. Ha kell sportoljon,tegyen meg mindent érte. Mondjuk egy férfi aki 10-12 órán keresztül fizikai munkát végez,annak nem sok kedve lesz ugrálni vagy szaladgálni munka után.
2018. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem a nőknek sem kötelező a sportolás, és csomó tohonya irodai munkás férfi is van, aki nem sportol. Ne már Shrek, ne legyél ennyire szűklátókörű.
2018. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem sportoltam soha,mégis van önbizalmam.Nem vagyok pont az a kiló ami meg van adva a magasságomhoz,mégis biztos vagyok magamban.Nagy humbuk ez az egész sport dolog.Nem ettől lesz valakinek önbizalma,van ezer más dolog is,amiben sikereket lehet elérni.Csak azért hoztam fel ezt a témát,mert állandóan ezt tanácsolja mindenki.Pont nem érdekel hogy egy hegyen felmásszak 3ezer méterre,vagy lesüllyedjek az óceán mélyére egy levegővel pár száz métert,mégis minek ? Kinek bizonyítok ezzel ? Max. az életemet rizikózom,semmi egyéb.Lefutok egy maratont ? Na aztán mi van.Semmi.Max. ott fityeg egy medál a szobámban hogy anno első helyezett voltam,nagy kaland.
2018. aug. 9. 19:39
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

ez egy divat jelenség lett az elmúlt években, és a leleményesek egy komoly, iszonyatosan jövedelmező iparágat építettek erre, hisz egyre több embert hülyítenek be a médián keresztül.

ha nem vagy kigyúrva akkor esélyed sincs a nőknél, ugyan ez fordítva ha egy nő nem nagy mellekkel és feszes combokkal meg hassal rendelkezik akkor kénytelen csak az alsó kategóriás férfiakkal beérni.

a másik amit szeretek, hogy ha valakin van 5-10kg felesleg akkor az már szívrohamban vagy tüdőembóliában, de minimum cukorbetegségben fog meghalni rövid időn belül.

amióta világ a világ az emberek hiúak és mindig ki akarnak tűnni a tömegből hogy ők legyenek a középpontban, hogy mindenki őket csodálja és rajongja körbe.

erre a 21. század tökéletes felületet biztosít az egész világnak a közösségi szarokon keresztül.

korábban ezt csak kevesen tehették meg, most már szinte mindenki akarja magának a népszerűséget és az elismerést a könnyű elérhetőség miatt, vérszemet kaptak és ezt sokan üzletileg ki is használják.

elég csak a Norbi féle update szärokat megnézni, konkrétan 2x annyiért veszel ehetetlen moslékot, mintha simán csak megpróbálnál változtatni az étkezési szokásaidon.

de nem, inkább megveszik az emberek ezeket termékeket mert egy jól felépített üzletpolitikával simán behülyítik őket se perc alatt.

szóval szépen lassan de biztosan elérték a céljukat ezek a társadalom formáló cégek, több százmillió fizetőképes ember tejel nekik nap mint nap, csak hogy megfeleljenek az általuk állított társadalmi normáknak.

2018. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Csak sokan nem jutnak el odáig, hogy önmagában a sport még nem növeli az önbizalmat. Akit otthon állandóan baxtattak, annak csak attól nem fog helyrejönni az öbizalma, mert elkezdett sportolni, vagy legalábbis nagyon ritkán. Rásegíteni azt viszont tud.


Sok sportos, önbizalomhiányos ember is van, mindkét nemből. Az egyik exem egy jóképű, sportos pasi volt, mégis szőke hajat meg vízkék szemet akart mediterrán emberként, azt meg a sporttól nem fogja megkapni.

2018. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértelek, én is utálok sportolni, béna vagyok benne, tesin is mindig én voltam az utolsó. Viszont azt el kell ismerni, hogy a mozgás jót tesz testnek és léleknek egyaránt, az egészséghez pedig nélkülözhetetlen. Nem kell ehhez edzőterembe menni, bőven megteszi az is, ha kapálsz a kertben. Fizikai munka, erőnlét fejlesztése így is megvan.
2018. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"Kinek bizonyítok ezzel ?"

Például...öm...magadnak...kezet foghatsz azzal a kérdezővel, aki szerint a párkapcsolat az élet egyetlen értelme.

Borzalmas, hogy nem tudjátok élvezni ezt a remek életet és még csodálkoztok is, hogy a kutyának se kelletek, mert csak negatívsággal vagytok teli.

2018. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%

Elég rosszul látod a dolgokat....


Nem kötelező, de akkor senki ne sírjon ha a zsíros nagy segge vagy pocakja miatt nem kell valakinek vagy a hatalmas tokája miatt.


A sport egyenlő a külsővel a TESTTEL ! Valóban több volt régen a fizikai munkás és nem volt ennyi dagadék meg ennyire sok sörhasú mert azt a sört ledolgozták, és a nők sem csak a telefonon pötyögtek.


Kell a sport, manapság igen is kell, szükség lenne rá, nem csak a külső hanem az egészésg miatt mert nem mozognak za emberek szinte semmi, és nem csoda , hogy rakódnak a kilók.


És szerintem egy nő is jobban érzi magát egy olyan testben ami formás ahol nincs nagyobb hasa nem zsírosak a combjai , és egy férfi is jobban érzi magát ha izmosabb alkata van mintsem egy dagadék vagy löttyedt csöcsű férfi.


De mindenki azt csinál amit akar Pont lesz**arom de senki ne sírjon ha a teste miatt elutasítják.


És mindenki számára vonzóbb egy egészséges külső , egy fromás karcsú sportos nő és egy izmosabb férfi.

2018. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!