Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik folyamatosan edzést javasolnak párkapcsolati gondokra, még nem jöttek rá, hogy az élet értelme nem ez?

Figyelt kérdés
Kissé már nagyon unalmas ezt olvasgatni,menj sportolni,meg formáld magad,és akkor minden szuper lesz,szuper alak,szuper élet.Mindegy milyen témakör,mindig van 1-2 aki ezt írja.Hagyjuk már ezt ! Gizike a 80 kilójával,normális,szerethető egyéniségével ugyanúgy fog találni párt,mint a pláza stílusúak.Kit érdekel a sport ha magán jellegű gondjaim vannak,valaki miatt levert vagyok .Senkit !Tőlem aztán mindenki szaladgálhat naponta 80km-t,nem fog érdekelni.Ha problémám van,nem az edzőterembe fogok futni.Normális ésszel kell megoldani a gondokat,nem terepfutással.Nem is értem milyen idióta találta ki az edzőtermeket.Max. pénzlehúzás.Érdekes módon régen nem volt szükség ilyenekre,mert fizikai munkát végzett mindenki,estére örültek ha ágyba kerültek.MANapság meg a sok itt-ott ülő munkát végző rohan a legújabb alakformáló biszibaszira.Hagyjuk már... Az ősember se futógépet vett unalmában,max. akkor szaladt ha vészhelyzet volt,vagy a mamut után,ezeken kívül pont lecarta mi van,nem ez volt a legfontosabb gondolata.
2018. aug. 9. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Én igenis azért javasolom, mert jobb külsejük le az embereknek a sporttól, és ezáltal lesz több önbizalmuk és a kitartást is fejleszti. A párkapcsolati gondokhoz ennyi köze van. Az egészséghez pedig még több. Jóléti társadalomban élünk, pont, ahogy írtad, sokan ülőmunkát végeznek, megváltozott a világ. A testünk pedig igényli a mozgást, tehát nagyon is jól teszi, aki sportol.


Én is edzek, még csak nem is konditeremben, hanem otthon, de szép felszerelést halmoztam fel hozzá. Teljesen megváltoztattam az életmódom, étkezésem is.

És ez alatt végig párkapcsolatban éltem, szerethető vagyok ugyanúgy, és nem vagyok üres plázaribi attól, hogy az egyéb értékek mellett igyekszem olyan külsőt összehozni magamnak, ami után mind a 10 ujját megnyalja a párom.

És a 80 kilós, narancsbőrös, gödrös-hurkás Gizike barátjának is rám esik ki a szeme (rosszabb esetben udvarol is), és Gizikéből lesz frusztrált, gyűlölködő sárkány emiatt. :) Vannak kivételek, de többnyire ez a helyzet.

2018. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fő kérdésre válaszolva: mi van akkor, ha az edzés az az agyra vonatkozna: Agyi edzés: keresztrejtvény, Soduku, sakk, stb.
2018. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb magyar ember olyan szinten el van hízva, hogy az már borzadály. Ma a strandon úgy éreztem, vékony sportosként magam, mintha Kövérországban lennék. Spec volt egy nő, aki kb négyszer olyan súlyú lehetett, mint én, kb 200 kg-s lehetett. És egyre több fiatal is elhízott. Ezek egészségkárosító hatásúak.


Egyébként vegyük a jógát, ami testi és szellemi tevékenység is egyben. A jógához komoly nyitottság szükséges.

Futni meg azért is jó, mert iszonyatosan sok a stresszes és frusztrált ember és nem tudják mivel levezetni az dühüket, vagy a fölösleges energiájukat.


Hallottad már azokat a mondásokat, hogy Mozgásban az élet vagy Az egészség a legdrágább kincs?

Sportolni nemcsak azért kell, hogy jó külsőd legyen, hanem mert szellemileg is kikapcsol és felfrissít.


Szoktam még javasolni, hogy foglalkozzon az illető önismerettel, önfejlesztéssel is a sport mellett.

2018. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira jó volt az ősembereknek, költözz vissza a barlangba. Se telefon, se net, se tv, se áram, se hambi. Aztán majd rájössz ribizli szedegetés közben, hogy nekik miért nem kellett sportolni. Számtalan oka van annak, hogy miért akarj egészségesen élni. Ha nem találsz egyet sem, akkor menj el egy kórházba, és nézd meg az ott fekvőket. Nekem ma kardiológiára kellett mennem, csak ajánlani tudom erre a célra.
2018. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Marha egyszerű kisapám. Ha jól kipattintod magad akkor nem a moslékvödör aljáról válogathatsz,hanem megakad a szemük rajtad a jóféle nőknek is akiket mindenki irigyel majd tőled. No meg ha mellette tudsz bunyózni is akkor meg is tudod majd védeni a nődet a konkurens kanoktól.De ha tejbetök tokahasas sörösüvegvállú szerncsétlen vagy akkor még a csámpás rozi is ki fog röhögni és mehetsz fizetősökhöz vagy a kapsz egy dagadékot akinek ha seggére vágsz még másnap is lötyög és sötétben mersz csak vele mutatkozni
2018. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

@1

Nekem van önbizalmam, mert tudom, hogy a hobbimban sikeres vagyok. Tudom, hogy nem nézek ki jól, azt is tudom, hogy férficsöcsöm is van jókora. Ettől függetlenül engem nem érdekel, elfogadtam magamat. Szerinted hány nőnél volt eddig sikerem? Kerek szám, annyit segítek.


Szóval de, semmi másról nincs itt szó, csak a jó kinézetről.

2018. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!