Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány éves koruktól elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól elég érettek komoly felnőtt kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mikor múlik el az, hogy a közös nyaralásra/autóra/lakásra gyűjtés jut az eszükbe és hogy egy kapcsolatban a bizalom és a párkapcsolati nyugalom a fontos a szórakozás meg Instafotók és felelőtlenség helyett?


27 vagyok, tucatnyi lánnyal ismerkedtem már meg, de...más kapcsolatokban is alig látom a közös jövő iránti érdeklődést és főként a lány ismerőseimet nem érdekli ez a téma.


2018. aug. 10. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is pontosan ez a gondom, de majd jön valaki. Eddig nem felelősségteljes, normális nő az életemben, ahogyan Te is leírtad.


26F

2018. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Van aki nem éri meg ezt a kort, ami átlagban egyre jobban kitolódik...
2018. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
16 éves koromban azt gondoltam, 26 éves koromig el fogom érni, hogy legalább az első gyerekemet tologathassam. 36 vagyok, és a közelben sem látok olyan pasit, aki nem a mának élne, érdekelné egy elköteleződő kapcsolat, nem játszmázna, és nem félne az érzelmektől. Szerintem sok NŐ van még így.
2018. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25 körült mondanék.
2018. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a húszas koroszzalyban ahogy én nézem ritkább mint a fehér holló. Bar vannak kivételek! De sokan sztem 30 éves korukra sem érik el.
2018. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azon lányok nagyrésze kapcsolatban van és valaki mással tervezgetik a jövőt.
2018. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Én 18 évesen jöttem össze a férjemmel, 20 éves voltam az esküvőnkkor, most 27 vagyok és a második babánkat várom. Ha a volt osztályomon végignézek, 3-an vagyunk még így (férj, gyerek vagy terhesség), a többi 15 nő kb havonta mással van. 😕
2018. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez egyénfüggő. Nálam 25 éves korban jött el. Barátnőim közül elsőként éreztem erre igényt, s (gondolom ezért is) nekem volt először az esküvőm a barátnői körből.

De nagyon fontos gondolat, hogy azok a lányok, akik ilyen típusúak, hogy már korán a családcentrikusság, s ennek egzisztenciális megteremtéséért való erőfeszítés jellemzi őket, huszonéves koruk elején már együtt is vannak olyan férfival, akiben ezeket látják. A gyerekes ismerőseim körében rengeteg az olyan lány, aki még csak 28 éves,diplomás, néhány évet ledolgozott már cégnél, de már három gyereke van. Legalább 3-4 ilyen lány jutott eszembe hirtelen. Szóval az a baj, hogy vannak ilyen gondolkodású lányok, csak ők már elkeltek hamar, mert ez vonzó az olyan férfiaknak, amilyen te is vagy, hamar kiszúrják, és lecsapnak rájuk.


A többi lány manapság én úgy gondolom, hogy vagy 28-29 felé változik ebbe az irányba, vagy örökre olyan marad, hogy csak az esti Iguána vacsi, borest, parti, shopping meglegyen, ennél felelősségteljesebb élet nem kell egy párral.

2018. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"A többi lány manapság én úgy gondolom, hogy vagy 28-29 felé változik ebbe az irányba, vagy örökre olyan marad, hogy csak az esti Iguána vacsi, borest, parti, shopping meglegyen, ennél felelősségteljesebb élet nem kell egy párral."


Legyen ez tényleg csak "én úgy gondolom", mert én például hiába tudtam 16 évesen, hogy mit akarok, egyszerűen rám sem néztek a palik, és 24 éves koromra jutottam el odáig, hogy egyáltalán vért izzadva összeszedjek magamnak valakit. De az is csak papolt a jövőről és a kapcsolatról meg játszott, ahogy azóta is mind. És sok ilyen idióta pasi van, aki még 40 évesen is szórakozni akar, érzelmi szinten meg egy tini. Sajnos nem csupán magamon és a barátnőimen tapasztalom ezt, hanem mikor itt-ott vagyok nemzetközi berkekben, az a bizonyos goosting és breadcrumbing mindenhol jelen van a világban. :(

2018. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100 :D
2018. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!