Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány éves koruktól elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól elég érettek komoly felnőtt kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mikor múlik el az, hogy a közös nyaralásra/autóra/lakásra gyűjtés jut az eszükbe és hogy egy kapcsolatban a bizalom és a párkapcsolati nyugalom a fontos a szórakozás meg Instafotók és felelőtlenség helyett?


27 vagyok, tucatnyi lánnyal ismerkedtem már meg, de...más kapcsolatokban is alig látom a közös jövő iránti érdeklődést és főként a lány ismerőseimet nem érdekli ez a téma.


2018. aug. 10. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Én 32 évesen mentem férjhez, bár kb. 26 éves korom után bármikor készen álltam volna rá. És mire én férjhez mentem, már a gimis osztálytársnőim (összesen 13 lány) nagy része férjnél volt, többségüknél már gyerek is volt. Két lány volt, aki az első gimis osztálytalálkozóra terhesen jött, mindkettőjük férje vagy 10 évvel idősebb náluk. Egy lány volt, aki utánam egy évvel házasodott, illetve kettő, akikkel nem tudom mi a helyzet.

36N

2018. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hm, igazuk van a felettem valaszoloknak arrol, hogy az ilyenek hamar elkelnek.

en nem vagyok egy csaladcentrikus egyen, gyereket se szeretnek, viszont a kapcsolathoz komolyan allok es nem jovok ossze olyannal, akivel nem latok hosszabb tavon a jovore. szoval, eddig csak tobbeves kapcsolataim voltak es 22 eves vagyok. masodik baratommal elek, tervezek jovot.

meghokkento latni, hogy ilyen sokan csak valtogatjak a "pasijukat", es sose ertettem a parhonapos "kapcsolatokat". lehet szerencses vagyok, hogy pont ilyeneket fogtam ki, akiket ez szinten nem vonz. bar mostani baratom nem az a tipikus elkotelezodos tipus, de o is ugy beszel a jovorol, hogy egyutt leszunk.

sajnallak, hogy ilyen lanyokkal hozott eddig ossze az elet. baratnoim kozul is van egypar, akiknek tobbeves kapcsolata van vagy eppen szingli, de egy ferjrol almodozik es nem jonne ossze csakugy akarkivel.

2018. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!