Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyen személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen személyiségű fiú kell egy lánynak?

Figyelt kérdés

Én csendes, és visszahúzódó vagyok. Nem vagyok társasági ember, és nem meg az ismerkedés. Sokszor úgy érzem hogy nincs miről beszélne, de ha valaki elkezd beszélni velem akkor egy rövid ideig tudok vele beszélgetni, de sokszor úgy érzem hogy nem tudok mit mondani.

Szerintetek így hol tudnék megismerni egy lányt?

Ilyen személyiséggel kelleni fogok bárkinek is?

Amúgy ha lenne kivel akkor mennék ide oda, tehát nem csak otthon ülnék, ha lenne barátnőm.


A kinézetem: magas és vékony vagyok, az arcom pedig olyan átlagos, 21 éves vagyok.


Üdv.


2018. aug. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak ennyiből áll a személyiséged. Komplexebb vagy te ennél. Önfejlesztés, kicsit mozdulj ki a komfortzónádból, akkor is ha nincsenek barátaid. Nem bulizásról beszélek, de keress olyan közösségeket ahol jól éreznéd magad pl. Túrázó csoportok vagy akármi.
2018. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, önfejlesztés. Az élet olyan, mint egy motor, minden nap be kell rúgni. :D

Legjobb egy turházó csoport. :D F

2018. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azzal nincsen baj. Azt tudom javasolni,hogy nagy segítség ha van egy hobbid és azt emberek közt műveled.
2018. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy ha lenne kivel akkor mennék ide oda, tehát nem csak otthon ülnék, ha lenne barátnőm."


Ez itt a fő probléma szerintem. Amikor valaki a párjával együtt tud csak kimozdulni. Egyrészt így lemaradást egy csomó ismerkedési lehetőségről. Álmaid nője nem fog becsengetni hozzád. Másrészt lemaradsz egy csomó élményről, ami később érdekessé tehetne, ami beszédtéma lehetne. Persze hogy nem tud miről beszélni, aki otthon kuksolva éli az életét!

Aztán ha mégis kialakul a kapcsolat, akkor az lesz, hogy vagy ketten mentek valahova, vagy a párod megy, te meg otthon gubbasztasz, és lesed mikor küld üzenetet. Ez egy idő után még akkor is nyomasztó lehet a párodnak, ha amúgy nem hányod a szemére, ha nélküled is szórakozik. Sokan eleve elzárkóznak az ilyen embertől, attól félve, hogy párkapcsolatban majd "tapad", és megfojtja a másikat a ragaszkodásával.

2018. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát, mintha én írtam volna csak fiúba. Csendes, visszahúzódó, nem társasági ember, beszélgetés közben gyakran "erre nem tudok mit mondani" érzés, 21 éves...
2018. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!