Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, hogy miért nem találtok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

-betegség

-igények

-rövid táv kizárt

-időhiány

-nem teszek érte

2018. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Qrvára válogatós vagyok. Pedig próbáltam már magam rávenni hogy az első csaj és bumm...

De az igények fontosabbak. Boldog akarok lenni

2018. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz olyan embert találni akivel a szerelmen túl kölcsönösen elfogadjuk egymást a hülyeségeivel együtt és a kommunikáció is működik.

Ha úgy vesszük magasak az igények. De inkább egyedül mint, valakivel csak szórakoztassam magam.

2018. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya vagyok , soha sem akarna velem össze jönni senki mivel én senkinek se kelle....Oh ja ez nem az a rész.


Szimplán jelenleg nem ismerek olyan lány aki érdekelne és intellektuálisan is megfelelne. Ha valamit tanultam évek során az , hogy ebből aztán végképp nem szabad engedni. Egyrészt mert egydimenziós gondolkodás és érdeklődési kör és az önálló gondolatok hiánya számomra egy erős negatívum amivel hosszú távon nem tudok együtt élni. Másrészt szerintem az intelligencia és a műveltség legalább olyan szexi, mint egy dögös külső.


Nincs olyan ismerősi köröm ahol tudnék ilyet, de ha most nagyonnagyonnagyon szeretnék tudnám , hol kezdjek hozzá. Quiz Nightok, Könyvtár , Szabadon választható kurzusok etc etc.

2018. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem zokni vagyok, annak van párja. 😃
2018. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Túlságosan szorongó és görcsös vagyok, mert nem érzem magam elég jónak. Racionálisan tudom, hogy kell, hogy legyenek olyan lányok, akikkel tetszenénk egymásnak, mivel korábban is volt már, de túlságosan görcsölök, és nagyon nehezen veszem rá magam a kezdeményezésre, iszonyatosan rettegek az elutasítástól.
2018. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Én leszek akkor az első, aki leírja: mert rettentő ocsmány vagyok. De mondjuk én nem a levegőbe beszélek, bizonyítani is tudom, hogy nem csak én gondolom így. Mondjuk hogy ez mekkora vigasz, az egy jogos kérdés. :D Ezenkívül társaságba sem járok. Ennek mondjuk nem lenne szabad gátolnia, mert eddig még csak olyan, kereskedelmi munkáim voltak, ahol naponta vagy ötven emberrel találkoztam, a hobbimnak köszönhetően meg amíg nem volt autóm, heti több száz kilométert buszoztam vagy vonatoztam, tehát a nagy számok törvénye alapján kellett volna már lennie valaminek. Emellett aktívan társkeresőzök vagy egy éve, így ott is próbálkozok, de az eddigi ~60 levelemre jó, ha 15 válasz érkezett... de még inkább annyi sem.


Úgyhogy bizony az van, hogy okádék a fejem. A testem se jobb, de minek javítsak rajta, amíg ugyanaz az amorf golyó díszeleg a nyakamon? 25/F

2018. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert életképtelen vagyok.
2018. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A külsőm nagyon rossz és ez miatt nem lehet felfedni, hogy van-e más problémám is.

Túl introvertált vagyok, egyszerűen én nem szeretem a társasági életet.

2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki csak szexelne velem...annál többet meg nem akarnak.
2018. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!