Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha főleg a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha főleg a fiatalabb fiúk tetszenek 24 évesen?

Figyelt kérdés

22 éves koromban kezdtem el érezni, hogy leginkább a nálam pár évvel fiatalabb srácok tetszenek, tehát most pl. a 20-22 évesek. Nemrég összejöttem egy 19 éves fiúval és 3 hónapig tartott a dolog, a srác a korához képest nagyon érett és okos volt, egy egyetemre járunk. Nem tudom, ennek milyen pszichológiai háttere lehet? Szerintetek ez perverzió? Kicsit félek, nehogy később rosszabb legyen és 30 évesen is 20 évesekkel járjak..

Egyébként nőként nem vagyok lemaradva a kortársaimtól, most szereztem meg a 2. diplomám és erősen dolgozom a jövőmön. Sőt, kicsit túlzottan is karrierista vagyok, elképzelhető, hogy emiatt választok "könnyedebb", fiatalabb embereket magam mellé?


2018. aug. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Perverzió???? Ha 24 évesen a 14 évesek tetszenének akkor lenne indokolt ez a szó!!


3-5 év ebben a korban egyáltalán nem mérv adó. Több ilyen ismerősöm van ahol a nő idősebb. És??? Külső szemmel egyáltalán nem látazik a korkülömbség.

2018. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tök normális. Please, ne címkézzünk máe boldog-boldogtalant a perverzió fogalmával. Valószínűleg gyermekibb a lelked kicsit, fiatalosabb, dinamikusabb, amiért a fiatalabbakhoz vonzódsz, sokukban van egyfajta lelki tisztaság. Most a lányokra gondolok férfiként, de gondolom fordítva is jellemző lehet ez.
2018. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy hány diplomád van az nem bizonyít semmit. Mármint szerintem az nem egy "intelligencia szint" mérő szóval diploma nélkül is lehetsz nő. Persze lehet befolyásolja azt hogy miért a fiatalabbakat választod a leírtak alapján de nem tudni. Amúgy nincs ezzel semmi gond ez a te ízlés világod senkinek semmi köze nincs hozzá.
2018. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez is a tipikus karrierista nuncika akinek nedvesedik a diplomára. Lehet 26 diplomád, nem jelent semmit, ettől még nem leszel valaki. Nem is értem ezt miért volt fontos megemlíteni.
2018. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik oldalról egyetemet végzett felnőtt nő egy érettségizővel, másik oldalról 5 év.


Még nagyon határeset lefelé annyi, ha ez nem változik, beszélgess pszichiáterrel.

2018. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hú, hát akinek ezen akadt meg a szeme az egész kérdésből, annak biztos van valami komplexusa ezzel kapcsolatban, mert én nem hangsúlyoztam ki, az tuti:D

Nyilván arra értettem, hogy elég sokat dolgozom a jövőmön és igyekszem "felnőtt" életet élni annak ellenére, hogy 19 évesekkel kavarok, tehát nem álltam meg a kamasz létben tengődve:D

2018. aug. 11. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Kavarsz...na ez probléma 24 évesen. Ideje felnőni, megkomolyodni.
2018. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert 4 évvel fiatalabbak tetszenek, még nehogy kezeltesd magad :D Nekem is tetszenek fiatalabb férfiak is, nem korhoz kötött a vonzalom. Jó, ne legyen valaki pedofil, de két felnőtt ember között már nem számít a korkulonbseg.
2018. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a ferjem 4 evvel fiatalabb nalam. mindig is a fiatalabb fiuk tetszettek.
2018. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!