Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiként hol találhatnék olyan szép és okos lányt akivel lehet értelmes dolgokról beszélgetni, utazgatni, élvezni egy kicsit gondtalanul az életet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 23:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10- Köszönöm a tanácsot. Én is így gondolom. A kérdésem mégsem erre irányult.
2018. aug. 13. 00:56
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
10-es, gondtalan életet akar, meg utazgatni, nem gyereket. És egy 30 éves nőnek hol korosztálya az 50 éves férfi? Egy 30 éves nő általában már családot tervez. Ha meg nem, akkor meg fiatallal akarja élvezni az életet. Kivéve persze, ha a pénzre hajt, de az egy másik kategória.
2018. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12- Illùziórombolò a megnyilatkozásod. Elment a kedvem az egésztől. :(
2018. aug. 13. 01:17
 14/23 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, nyugi, általában 20-on éves hülyegyerekek irkálnak itt, akiknek konkurencia mindenki. Főleg egy idősebb illető, akinek a kisujja többet ér, mint ők maguk. Naná, hogy idegesek tőled.

És igen, elég sok fiatal lány idősebb pasast keres, kis mitugrász majmokkal csak az idejüket rabolják.

2018. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha értelmes dolgokról beszélgetni, akkor leginkább a korosztályodból.
2018. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

Punch.hu

Ott vannak most az ilyen fősulis prosti, akiknek minden álma egy idősebb támogató.

2018. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
óvatosan a fiatalok becsmérlésével..nehogy már baj legyen, hogy nem mindenki maffiózó
2018. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Hat nem tudom. Igaz, nem vagyok meg 30, de par ev mulva sem kell 35 feletti pasi. Lehet, nekik korban megfelelo vagyok, de nekem meg nagyon nem.
2018. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Két lehetőség van:

-a középkorú nők között

-fizetős oldalon (pl puncs)

Fiatal lány maximum akkor lesz veled, ha ellátod minden jóval (ajándékok, fizeted a tandíját stb), normális fiatal lány meg még akkor sem.

23/N

2018. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%

Végülis vannak nők akik csak maguknál fiatalabb fiúkkal hajlandóak együtt lenni. Férfiban is van aki az idősebb nőket keresi. Nincs ezekkel semmi gond.


Olyan nőt is ismerek aki nem hajlandó nála +-1 évvel fiatalabb vagy idősebb férfival lenni. Hogy miért 1 év azt nem tudom.


De túlnyomó többségében még mindig az a jellemző hogy fiatalabb nő és nála idősebb férfi áll párba.


Lehet mindegyikhez ideológiákat és tudományos (vagy áltudományos) teóriákat és igazolásokat keresni vagy gyártani. De felesleges. Minden attól függ hogy ki mit szeretne. Minden csoport tagja megtalálja a hozzá valót. Ha keresi.


Ezért a kérdezőt se kell eltemetni mert ő már 35 feletti középkorú "vénember". A mostani 20-asok is nagyon hamar 40-es és 50-esek lesznek. Észre sem fogják venni. Nincs az olyan messze. 10-15 év gyorsan elmegy. Akkor már középkorúan ugyanezek az emberek védeni fogják a mundért hogy hát a középkorú is számít. Valószínűleg a mai középkorúak is ezer évesnek becézték a 10-es vagy 20-as éveikben a középkorúakat.

Ebből a szempontból minden ember egyforma.

2018. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!