Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokkal való ismerkedéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal való ismerkedéshez valóban nagyrészt a külső számítana, a többi kevésbé? F

Figyelt kérdés
Nem próbáltam még a tipikusan csajozásnak nevezett tevékenységet.
2018. aug. 13. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Elso a kulso naluk. Hogy egyaltalan irnak, vagy beszelnek-e veled.

Ezutan jon a köröd, egzisztenciad, van-e, ha nincsen, felejtos vagy nekik.

2018. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, úgy kb. 90%-ban. :D
2018. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy azért kérdezem ezt, mert itt gyk-n a férfiak legtöbbször a külsejük miatt panaszkodnak.
2018. aug. 13. 14:02
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
A külső az első számú szűrő és ezzel együtt már itt elvérzik a legtöbb férfi, mivel a nők csak a férfiak töredékét tartja külsőre vonzónak.
2018. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Általában az itt írt legjobban lepontozott hozzászólàsok rejtik az igazságot, ugyan is mivel nem túl hízelgő a nőknek, és az önmagukról alkotott mítoszoknak is ellentmondanak, a lepontozással, jelentgetéssel próbálják meg láthatatlanná tenni ezeket a hozzászólásokat.
2018. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ugyanannyira fontos mindkét félnek a külső.
2018. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyk egy másik világ, ne ebből indulj ki :D


A valóságban attól függ, hogy akarsz ismerkedni. Pl tinderen nagyrészt a külső számít valóban, ott erre épül az egész rendszer, először külső alapján döntesz, hogy érdekel-e, ha a külső okés, csak utána kezded belülről megismerni. Illetve ennek az élő megfelelője, ha pl utcán leszólítgatsz véletlenszerűen lányokat, itt a külsőd a legelső dolog, amit megismer belőled, az a legelső szelektálási alap.

Ha viszont pl valahonnan véletlenszerűen megismersz valakit, és szép lassan egyre szimpatikusabbak lesztek egymásnak, ott nem annyira sok múlik a külsőn - persze az igényesség itt is fontos, és hogy a lehetőségeidből hozd ki a legtöbbet. Az ismerőseim 99%-a így talált párt. Így nagyobb teret kap a belsőd, hogy azzal "hódítsd meg".


Azt se felejtsd el, hogy mindenkinek más az ideálja. Lehet, hogy valaki szerint isteni pasi vagy, más meg csúnyának fog látni, és fordítva.

2018. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most konkrétan munkatársam egy csaj, aki kicsi, csúnya arcú, vékony, de ennek ellenére tokája van, 0 segg, mellét nem is tudom felmérni, de mégis jó csaj :D

Ez pedig elgondolkodtatott, mert neki tényleg csúnya teste van, mégis annyira igényes, színes az öltözködése, közvetlen és sokat beszél, hogy jó csaj.

2018. aug. 13. 14:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, mikor megláttam a férjem, fel se fogtam, hogy néz ki, csak a szemét, a tekintetét tudtam realizálni. Annyira megfogott, hogy valójában semmi más információt nem jegyeztem meg belőle. Azt sem, hogy a fogai... nos, mondjuk úgy, remélem, a gyerekeink az enyémeket öröklik majd.

25N

2018. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%
A valóságban is a külső számít,aztán a pénz. A többi meg hazugság.
2018. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!