Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki beleszeret súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki beleszeret súlyos alkoholistába, mit szokott tenni általában?

Figyelt kérdés
Mindkét nemhez egyaránt szól a kérdésem. Sok ilyet látok a környezetemben, és engem is érintett a dolog már többször is. Mindig kihátráltam, de elég durva módokon, mert azért bennem van életösztön :) de nehezen dolgozom fel a témát. A volt élettársam évek elteltével is napi szinten eszembe jut, és nemrég is egy ilyen pasiba estem bele, bár szerencsére hamar építettem a dolgot. De hogy lehet ezt kibírni, ha az ember amúgy szerette az illetőt, vagy tudta volna szeretni?
2018. aug. 13. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nálam ez nem fordulhatna elő hogy alkoholistába leszek szerelmes. Soha nem ittam és kerülöm is azokat, akik masszívan piálnak.
2018. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

annak idején már az elején kifaroltam belőle.


a srác évek múlva helyrejött, de én nem bírtam volna mellette addig.

2018. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, ezesetben, ha kérhetnélek, olyan kérdésekre válaszolj, amelyek érintenek is, és tudsz érdemben hozzászólni. Köszi.
2018. aug. 13. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2. válaszadó. És téged mennyire viselt meg ez a kifarolás? Úgy értve hogy közvetlenül azután, hogy leléceltél. Érezted magad depisnek? Meg éreztél olyT, hogy kb szarba sem vetted a másikat?
2018. aug. 13. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szenved.
2018. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnék beleszeretni. Az apám rendszeresen hagyott ott a kocsma előtt gyerekként, igy számomra az egyik legtaszítóbb dolog, ha valaki sokat iszik. Az ilyeneket kerülöm.
2018. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 3.14159265357989 ***** válasza:
Alkoholistával nem tudnék összejönni, ez nálam az egyik legalapvetőbb dolog, elvárás (=ne legyen alkoholista. Inni ihat, nem zavar, de az alkoholfüggés az nálam kizáró ok). Egyébként nem tudom, ha gyógyulni akarna, akkor talán más lenne a helyzet, ha mondjuk a kapcsolatunk alatt válna alkoholistává, akkor mindenképpen e felé próbálnám terelni, de hosszútávon ezzel nem tudnék és nem is akarnék együtt élni. (vagyis hát ez nem igaz, sajnos muszáj tűrnöm a nagyapámat is, aki napi 4-5 liter sört megiszik, szóval ez így bőven elég volt nekem, köszönöm, és inkább úgy fogalmaznék, hogy azzal nem tudnék együtt élni, ha párkapcsolatban lennék és úgy lenne alkoholista az illető)
2018. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok.


20-on éves voltam, akkoriban könnyen szakítottam. de ennek ellenére megviselt. viszont az lebegett a szemem előtt, hogy egy alkoholistával nincs mire építeni, nincs jövőnk. ez volt az életösztön, azt hiszem.


az alkoholt azóta gyűlölöm igazán, és vagy 10 éve egy kortyot sem ittam.


később tudatosan kerültem a problémás eseteket, inkább egyedül voltam, mint egy alkoholbeteggel.

2018. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!