Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nem túl szép, duci barátnőm boldog kapcsolatban van, a szép barátnőimnek meg nincs pasija?

Figyelt kérdés
Ti is tapasztaltátok, hogy a kevésbé szép lanyok gyakrabban vannak kapcsolatban a csinosak meg nem találnak párt?
2018. aug. 14. 11:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
14%
Azért akinek dagadt csaja van, le lehetne tesztelni, hogy egy szép nő nagy mellekkel felajánlaná magát. Kiváncsi vagyok hányan utasítanák el. Gyanítom a dagadt muffok repülnének.
2018. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
21%

Ez erős 11-es,van egy lájtosabb verzióm is,de ez is hatna.

Egy kérdést tennék fel nekik:

- Ha holnaptól keresnél havonta minimum 1.500.000 FT-ot tisztán vagy többet,mehetnél edzeni,lenne komoly verdád.

Azzal a csajjal maradnál akivel vagy?


Itt általában hallgatás van és gondolkodik,tehát nem.

Ha maradna azonnal rávágná ,,persze"

2018. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
12.: a srác igen jól áll anyagilag és volt más vekony barátnője. Ezzel a lánnyal meg évek óta együtt van, pedig találhatna vékony lányt
2018. aug. 14. 12:05
 14/36 anonim ***** válasza:
16%

Na erre mondom kérdező,akkor a lány itt szerencsés.


Ezt általánosságban szoktam feltenni ezt a kérdést,eddig nem igen mondták rá ,,persze".

Kemény dolog.

2018. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem a pontozást.
2018. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Én az életet nem értem.
2018. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%
A szepseg nem minden.
2018. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%

Eddig mindig szép, vékony barátnőim voltak, és borzalmas kapcsolataim.

A duci barátnőmmel olyan magasságokat tapasztaltam meg, mint soha. Szoktak lányok próbálkozni, de semmi esélyük.

Egy ideje azon gondolkodok, hogy megkérem a kezét.

2018. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%

11-es válaszolóra reagálva.

Az én uram is meghízott löttyedt lett, de attól még egy imádni való férfi, de....ha elém állna egy magas, sármos, csupa izom férfiember biztos, hogy szenvednék nemet mondani.

Szerencsére egy párkapcsolat nem csak a külsőségekről szól.A mindennapi csodák, az együtt megélt pillanatok a problémák együttes megoldása ami széppé tesz egy kapcsolatot és nem csak a feszes test.


Kedves kérdező, te is csak azt látod, hogy külsőleg akármilyen barátnődnek van pasija (szavaiddal élve, de szerintem több az már neki mint egy pasi)de, hogy milyen lehet ő úgy emberileg arról nem szólsz pedig a kérdésedre a válasz biztos, hogy ott kellene keresned.

2018. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi degradáló komment... Undorító.

Kedves kérdező, azokat a lányokat messziről kerülik a férfiak, akik beképzelt dáma módjára flangálnak.

2018. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!