Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a nagyon ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagyon ronda lányoknak tetszem?

Figyelt kérdés

Mindenhol az ilyen nők fognak ki. Amikor elmentem bulizni, ott a kövér rocker csajok másztak rám. Az egyetemen a kicsit sem szép, igénytelen, ízlésficamos, stréber lányok találtak be. Interneten szintén a nagyon előnytelen külsejű csajok írnak nekem vagy nézegetik a képeimet.

Velem lehet a baj? Rendszeresen sportolok évek óta és egész jó alkatom van, magas is vagyok (190 cm). Az aktuális trendeket követem, divatosan öltözök. Az arcomat sem tartom olyan rondának. Akkor mitől lehet ez? Alapvetően kedves, barátságos, nyitott, értelmes vagyok, de ezzel a helyzettel nem tudok már mit kezdeni, nem akarok senkit megbántani, de inkább maradok az idők végezetéig egyedül, mint velük legyek.


2018. aug. 14. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

"kedves, barátságos, nyitott, értelmes vagyok"

Tényleg annak tűnsz abból, ahogy olyan lányokról nyilatkozol, akik nem jönnek be.

23/N

2018. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen hááát, ööööö, izé.... Remélem véletlen sem kezdted el mondani ezeknek a csajoknak, hogy mit gondolsz róluk:)
2018. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én csak az igazságot írtam le.
2018. aug. 14. 15:25
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

3.: nem, te szimplán érdekkedves vagy. Csak addig vagy jófej, amíg csinos a lány és úgy látod, elönyöd származik belőle. Ha nem, akkor felszínre tör a valódi arcod, mint ahogy itt is nyilatkoztál. Ezt csak azért írom, hogy véletlenül se hidd, hogy kedves meg jófej vagy.

23/N

2018. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az arcoddal lehet gond, nem vagy jóképű. Vagy lehet, hogy nem vagy elég férfias. macsós a jócsajok számára. Ez a két dolog lehet az oka.

A jócsajok az átlag felett jóképű srácokat szeretik, esetleg az átlag feletti határozottsággal és dumával rendelkezőket.

Nem tűnsz ki semmivel számukra.


Ha privibe küldesz képet, rád nézek, és mondok valamit.

Persze, ha szeretnél.

2018. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Pedig kedves vagyok, nem csak érdekből. A suliban is segítettem mindenkinek, odaadtam a megoldásokat a feladatokhoz, magyaráztam matekot, számonkérésnél súgtam, engedtem másolni. A munkahelyen is besegítek annak, akinek sok a dolga éppen, én pedig pont ráérek. Másoktól ezt nem tapasztaltam, inkább letagadták egyetemen, hogy készen vannak a feladattal, aztán sunyiban beadták meg vizsga közben takarták a feladatlapot stb stb. Munkahelyen sem segítenek az emberek másokon önszántukból, inkább gépeznek, ha épp van idejük. Ezekkel a lányokkal sem voltam soha bunkó. De a szexuális közeledésüket nem tudom viszonozni. Egy anonim oldalra pedig kiírtam magamból az elkeseredettségemet...ilyen az ember, fogadd el.

2018. aug. 14. 15:35
 7/20 A kérdező kommentje:

#5

Logikusan belegondolva ez lehet az oka. Elég nagy szívás igazából, hogy ilyen arccal áldott meg a sors, de készen állok a magányos életre.

2018. aug. 14. 15:42
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
7.: ha csúnya az arcod, mi azzal a gond, ha csúnya arcú/testű lányok próbálkoznak? Akkor velük vagy egy szinten.
2018. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De nekik teljesen mindegy, csak legyen valaki? Ez már nagyon gáz. Én biztos nem leszek olyan csajjal soha, aki csúnya és nem vonzó. Mi ebben a pláne, hogy rusnya férfival (velem) akarnak lenni?
2018. aug. 14. 16:00
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyi, az arc jó szöveggel, vagánysággal, tényleg ütős, kreatív, izgalmas személyiséggel ellensúlyozható ám.

Nekem volt több olyan pasi is, akitől bepisiltem, pedig a sármjuk nem a modell arcukban volt. Soha észre nem vettem volna őket, ha nem nyitják ki a szájukat.

De nagy szövegük volt..

2018. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!