Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a nagyon ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagyon ronda lányoknak tetszem?

Figyelt kérdés

Mindenhol az ilyen nők fognak ki. Amikor elmentem bulizni, ott a kövér rocker csajok másztak rám. Az egyetemen a kicsit sem szép, igénytelen, ízlésficamos, stréber lányok találtak be. Interneten szintén a nagyon előnytelen külsejű csajok írnak nekem vagy nézegetik a képeimet.

Velem lehet a baj? Rendszeresen sportolok évek óta és egész jó alkatom van, magas is vagyok (190 cm). Az aktuális trendeket követem, divatosan öltözök. Az arcomat sem tartom olyan rondának. Akkor mitől lehet ez? Alapvetően kedves, barátságos, nyitott, értelmes vagyok, de ezzel a helyzettel nem tudok már mit kezdeni, nem akarok senkit megbántani, de inkább maradok az idők végezetéig egyedül, mint velük legyek.


2018. aug. 14. 15:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha most se jól nem nézek ki, se nagy dumám nincs, akkor mit akarnak ezek a nők?
2018. aug. 14. 16:20
 12/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy megfelelő önbizalommal rendelkező dekoratív nők is megérzik, hogy valaki a belsőjükért is kedves-e velük, vagy csak azért, mert jól néznek ki.


Meg a másik, hogy valószínűleg csinálhatsz bármit, úgyse leszel az a kaliber, akinek akármilyen természetet elnéznek, olyan jól néz ki.


Három: ha így nyilatkozol azokról, akik nem jönnek be, örülj, hogy ilyen természettel kellesz bárkinek is.


Négy: ha ebbe nem tudsz beletörődni, el lehet ám menni prostihoz, csak legyen pénzed kifizetni egy luxus kategóriából valót.

2018. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Jajj biztos érdekből vagyok kedves, azért segítettem már számtalan embernek a semmiért cserébe. Na mindegy, ezt nem taglalom tovább.

Dehogy örülök, hogy kellek nekik, bárcsak ne kellenék nekik.

Ki mondta, hogy nekem luxusprosti kaliber kell? Azért egy fokkal lehetne szebb az Ördögnél, ennyit kérek.

2018. aug. 14. 16:29
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ellentmondásos vagy, kérdező...először az a problémád, hogy annak ellenére, hogy szerinted jól nézel ki, csak a ronda csajoknak kellesz. Pár kommenttel arrébb már rondának tartod magad, és az a bajod, hogy a ronda csajok mit akarnak egy hasonlóan ronda pasitól...Tehat aki a te megítélésed szerint ronda, az se jól , se pedig rosszul kinéző emberekkel ne ismerkedjen? Te miért akarsz "ronda" pasiként jó csajt?

Egyébként közel sem vagy annyira kedves és jóindulatú, mint amilyennek láttatni akarod magad. A stílus, ahogy másokról nyilatkozol , arrogáns és felsőbbrendű. A külsődről nem tudok nyilatkozni, de csodálkozom,hogy ilyen személyiséggel egyáltalàn kellesz valakinek.

2018. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szerintem csak félreértesz engem. Mikor írtam, hogy jól nézek ki? Annyit írtam, hogy sportos vagyok, magas, divatosan öltözök és SZERINTEM nem vagyok ronda, de attöl másnak lehetek az, ez a tulajdonság nem mérhető egyértelműen, mint az, hogy tudom a magasságom, látom az izmaimat stb.

Erre írta valaki, hogy valószínűleg az arcom a "ludas", ez pedig logikusnak hangzik. Aztán jött az a komment, hogy mivel ronda vagyok, a rondáknak tetszem, ne csodálkozzak. De én csodálkozok, mert egy ronda embernek is van természetes szépérzéke, ezt nem lehet csak úgy szabályozni. A gondolotmenet szerint, ha nekem nem jönnek be ronda fiúként a ronda nők, akkor ez fordítva is így van.

2018. aug. 14. 16:41
 16/20 anonim ***** válasza:

Esetleg küldj egy kepet :)

22/l

2018. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Már kértek itt tőlem, aztán választ meg nem kaptam, hiába küldtem el.
2018. aug. 14. 17:28
 18/20 peca1000 ***** válasza:

A rusnya lànyokban is van valami szèp, nem csak addig, amig beteszed nekik :)


Azért mozdulnak rád, mert őket nem szólítja le senki, és ha pasit akarnak, muszály nekik megtenni az első lépést.


Tapasztalatból tudom, hogy egy idő után megszokod a látványukat, és elkezdenek tetszeni neked.


Ragaszkodó, hűséges, szex terén nagyon ügyes lányok àm ezek.


És a fentartásuk is kedvező anyagilag :)

2018. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet én mindenképp adok választ neked! Na lássuk!
2018. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak kifejezetten ronda férfiak írogattak. És? Előnyösebb fotókat kell készíteni, akár profi fotósnál, aztán csak megtalálnak a neked tetszők is.
2018. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!