Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tóth Gabi nemrég bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Gabi nemrég bevallotta, hogy jelenlegi párja előtt még sosem randizott. Vannak itt még ilyen nők?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ez fura. De akkor a kapcsolat hogy alakul ki, hogy jöttök össze? Vagy csak én tekintem a randizást ehhez alapfeltételnek? Hogy mielőtt egymásra találunk, elmegyünk ide-oda? És ha elmegyünk, azt akkor már randevúnak nevezik...


Én úgy érzem, a "randevú" szó valami misztikus, mézesmázos, szirupos dologként van kezelve nálunk, pedig ha két egymáshoz vonzódó ember kiruccan valahova együtt, akkor randizni mennek. Ennyi az egész. És ha jól sikerül(vagy a sorozatos randizás jól sikerül), összejönnek. Hogy lehet randizás nélkül összejönni valakivel? Ha pedig mégis össze lehet, az csupán felületes ismeretségen alapul, nem?


Csak én nem értem ezt? Ti hogy vagytok vele?



2018. aug. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkahelyeden, egyetemen jól megismerkedtek, s emiatt egymásba szerettek, majd egy egyetemi v. céges bulin jöttök össze pl. akkor nincs randi. Érted?
2018. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Persze hogy nem randizott. Pénzért meg pozícióért pucsított oda akihez kellett éppen.
2018. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinnék ennek a cikknek
2018. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt klasszikus randim soha.
2018. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem randiztam én sem, a klasszikus értelemben legalábbis. 18 évesen jöttem össze a férjemmel, 4 éve ismertük egymást, egyszerűen hirtelen több lett a barátságunkból és onnantól egy pár voltunk. Előtte suliban, gimiben ismertem meg a “pasijaimat”. 😊
2018. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit nevezünk randinak.

Klasszikus randin, ahol egy kvázi szinte idegennel megy el valaki valahová, olyanon én sem voltam soha.

Az összes párkapcsolatom barátságból lett. Szóval értem, hogy miről beszél Tóth Gabi:D

De nyilván voltak közös programok, mielőtt ki lett mondva a járás, de azok inkább amolyan baráti összejövetelek voltak, nem randinak nyilvánított találkozások.

2018. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!