Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egri férfiak! Ti sem találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egri férfiak! Ti sem találtok intelligens, jó humorú és természetes szépségű lányt itt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok barátom van, akinek azért nincs párja mert nem talál itt normális nőt. Sajnos én sem találtam még, még jelöltet sem. Akikkel megismerkedtem és tetszettek, azok pedig minimum 100 km-re laknak és mivel itt sincs rengeteg és minőségi, jól fizető állás, így eszük ágába sincs ideköltözni. Távkapcsolat kizárt. Mi erre a megoldás? Költözzek én is Budapestre? :D
2018. júl. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon is detto se lány se fiú .
2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ligetben megtalálod az összes értelmiségit,onnan válogathatsz😂😂

De komolyra fordítva a szót, lehet találni, nekem is van egy kiszemeltem, de meg kell küzdeni az ilyenekért🤔

2018. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Eger tele van csinos lányokkal. Aki itt nem talál az sehol.
2018. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na nekem kiszemeltem sincs sajnos. Pedig őszintén szólva nekem jelenleg az is bőven elég lenne, hogy valakivel randizgatok.


Csinos lány nagyon sok van, csak két mondat után elveszik a kedvem maguktól. Vagy még a fősulisok akik játszhatnának, de ők nagyrészt nem itteniek.

2018. júl. 19. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Túl magasak az elvárásaid. Ilyenek már nincsenek.

Elégedj meg azzal, ha nő, és nem tudja róla mindenki, hogy ribizli.

2018. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egyedül halok meg. Nem tudnék elviselni magam mellett olyan nőt, akit nem szeretek.
2018. júl. 20. 01:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, vagy megszoksz vagy megszöksz.
2018. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!