Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, akivel ismerkedü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel ismerkedünk, de van párja?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 26 éves sráccal, azóta minden nap szinte vègigbeszélgetjük messengeren a napokat, telefonon is beszélgettünk már, 2 hét múlva jön megint abba a városba ahol lakom, és mindig mondja hogy nagyon szeretne már velem újra találkozni, meg hogy ezt várja.

De közben 1 éve van barátnője.


Én úgy gondolom hogy nem nekem kell gondolnom a barátnőjére meg nem engem kell hogy zavarjon hanem őt kellene... èn nem is ismerem azt a lányt... úgy érzem ez nem nekem gáz, szerintetek?


Ti mit gondoltok erről?


2018. aug. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Most nem neked gáz. Aztán majd ha te leszel a barátnője, és egy másiknak írogat egész nap, az neked is gáz lesz.
2018. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy a helyedben nem találkoznék vele, nem adnám alá a lovat, és abban a pillanatban ha jobban lépne zárnám is a soraimat, és elköszönnék a helyedben.
2018. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt csinálja a barátnőjével, akkor veled is szemrebbenés nélkül megcsinálja egy év múlva.

Engem ez zavarna.

2018. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Minek akarsz összejönni olyannal, aki ilyen hátbaszúrós? Arra nem gondolsz, hogy majd a te hátad mögött is más nőket fog kúrogatni? Vagy naív vagy és azt hiszed, hogy a ti kapcsolatotok különleges lesz? Ne röhögtess.
2018. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondolom, hogy veled szemben nyílt lapokkal játszik. Te is tudod mire számíthatsz.

Ha neked elegendő a szex, és nem zúgsz belé akkor, hát rajta.


Olyan mindig lesz aki elítél azért mert hagyod, hogy kikezdjen veled egy olyan férfi akinek közben van barátnője.. azonban azt nem tudjuk, hogy a srác barátnője tud-e rólad. Lehet például nyitott kapcsolatban vannak?! Persze ettől még elítélnénk érte, hiszen sokan vannak akik a hagyományos párkapcsolati berendezkedéstől eltérő formákat zsigerből elítélik.

Döntsd el, hogy másoknak akarsz megfelelni, vagy a saját életedet éled és inkább az élvezeteket hajtod-e.

2018. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szodoma és Gomora piskóta volt hozzád képest.
2018. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetbe voltam régen. Aztán elvette a nőjét mert a nő nem hagyta ott a pasi meg nem merte. De hűségben élnek, nem értem miért kéne mindjárt elmondani mindennek hogy velem is ezt tette volna.

Én már nem vagyok belé szerelmes, meg sem mozgat, ő viszont naggyon zavarban van ha meglát. Nem felejtett el.

De nekünk ez volt az utunk, te sem tehetsz mást, hagyd had udvaroljon neked, aztán majd kialakul.

Hallottam már olyat hogy évekig udvarolt egy srác a csajnaj, aztán hirtelen feleségül vette a szomszéd nőt és évtized óta együtt vannak.

2018. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is irogatott egy srác találkozni akart, aztán pont nézegettem az instámat és kidobta hogy kövessem, megnéztem a profilját megláttam hogy van barátnője és együtt is élnek. Azóta inkább hanyagolom egy ilyen személyre felesleges időt pazarolni, ugyanezt eljátszaná veled a későbbiekben ha esetleg szakitana a barátnőjével és veled jönne össze.
2018. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!