Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta rám egy srác aki...

Azt mondta rám egy srác aki nagyon jól néz ki és régóta ismerkedünk, hogy 10/6 esetleg 6.5 vagyok, azóta szörnyen érzem magam. Az már nagyon ronda nem? Lehet csak azért mondta, mert nem tud megkapni? Mivel régóta nem engedek neki semmit.

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem az nem ronda hanem átlagos, azt jelenti hogy szúrna.
2014. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Anyám.. Tetszik neked? Ha tetszik tetszik. Mit kell pontozgatni? Tetszel neki , vagy nem. Nincs mese. Ha nem vagy elég jó neki, úgyis ennyi volt.. Kérdezz rá. Ennyi.
2014. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért mondta, ne torodj vele :) 17/L. Ha valakit egy Egoista srác nem tud megkapni, akkor már megy a sértegetés
2014. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszinte volt mi ezzel a baj?
2014. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azon akadtam fent, hogy "régóta ismerkedünk", "nem tud megkapni", "régóta nem engedek neki semmit"
2014. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és van barátnője amit sokáig titkolt,persze azt mondta,hogy a csaj 10/10,de ha annyi akkor miért csalja ? na mindegy...
2014. szept. 7. 11:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy ismerkedsz vele, hogy van barátnője?? Hagyd azt a srácot, nem éri meg.
2014. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz a sráctól semmit akkor miért érdekel ennyire?
2014. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5, jó nem részeleteztem :D az a lényeg,hogy pár hete ostromol folyton keres,nagyon durván.sokat beszélgetünk. de én meg csókot sem hagytam neki. de már rengeteg olyan megnyilvánulása volt ,hogy meg akar fektetni. ez nekem pedig nem kell! tudom,hogy nem változtathatom meg,úgyhogy nem is érdekel tovább a srác. de rossz érzés volt azt hallani,hogy 6-os vagyok :(
2014. szept. 7. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak netről ismered,ott csókolóztatok volna?

Foglalkozzon a 10/10-es nőjével,ne hagyd,hogy lehúzzon.Lehet nincs is csaja csak nagy a pofája:)

2014. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!