Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a mai pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a mai pasik?

Figyelt kérdés
Ma voltam a boltba vásárolni, megtetszett egy férfi, és néztem. Követtem, de rám sem figyelt. Mikor ment ki az autójához, megszólítottam, de rám nézett, és csak beült a kocsiba és elment.

2018. aug. 19. 14:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a kérdést egy unatkozó kisfiú írta:)
2018. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ilyet egy nő nem csinál!

Ha mégis, ő nem ilyen nőre vágyik.

Nem bunkóság! Vagy te minden munkásnak köszöngetsz csak mert leszólítanak? Kètlem...

Szerintem is egy álmodozó kamasz írta ki...

2018. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
55%
Vasárnap délutáni szieszta kamu. :D
2018. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
30%
Na,ha ilyen lenne minden férfi,egyből nem lenne ekkora arcuk a mai nőknek.
2018. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és én is ilyen "bunkó" vagyok: nem szeretem, ha néznek, majd követnek s leszólítanak idegenek. Én sem reagáltam volna valószínűleg, főleg ha nem is szimpatikus az illető.
2018. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Tuti, azt hitte, kéregetsz.
2018. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Aki kezdeményez a másiknál (nemtől függetlenül), annak igenis benne kellene, hogy legyen a pakliban ez a fajta reakció is (= ezen sem szabadna fennakadnia). Kérdező, tanuld már meg méltósággal elviselni az elutasítást. Szerintem a pasi abszolút nem volt bunkó. Nem is finomkodott, de erre semmilyen íratlan szabály sem kötelezi őt. Én nem hibáztatom a viselkedéséért. (És feminista vagyok.)
2018. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, mit mondtál neki, mikor megszólítottad:

-Van egy cigid, bátya, buszjegyre kell

vagy

-Dik te szép szőke herceg, köll szex?

vagy

-De szép szemed van, jósolok neked, tesó!

2018. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem bunkóság, szimplán csak nem figyelt fel rád. Ennek bármilyen oka lehetett, akár az is, hogy nem tetszettél neki, vagy egyébként sem szokott nézelődni, csak célirányosan bevásárol, vagy otthon várta a felesége, és sietett hozzá, stb. Ennyiből még nem kellene egy idegent bunkónak gondolni.
2018. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet prostinak nézett
2018. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!