Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem ír a bemutatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem ír a bemutatkozásnál semmit sem magáról egy társkeresőn, akkor hogyan lehetne "nem sablonos" levelet írni neki?

Figyelt kérdés
Számos hölgy profilján csak annyit találok leírva, hogy ne sablonlevelet küldjünk neki. De ha ő képtelen magáról leírni 2 mondatot, aki elvileg ismeri saját magát, akkor hogyan várhatja el, hogy én, abszolút ismeretlenül egy kifejtett levelet írjak neki? Kicsit fura nekem ez az ellentmondás.

2018. aug. 19. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem ír magáról bemutatkozást az az úgy gondolom nem vár novellát első levél gyanánt a férfiaktól.
2018. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Aki nem ír semmit, az arra számít, h a képe alapján írnak majd neki a férfiak. Nyugodtan írj egy felszínes üzenetet, vszínűleg amúgy is a külsőségek szintjén mozog.
2018. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól látja. Írhatsz neki bármit, csak a külsőd alapján fog dönteni.
2018. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki nem ír magáról semmit, azzal nem érdemes foglalkozni.
2018. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sosem szoktam elolvasni a leírást. Ha rá akarsz írni, akkor keress valami érdekességét az egyik képén és írj valamit azzal kapcsolatosan. Ha pedig nem találsz semmi érdekeset akkor mondhatod, hogy nagyon jól áll neki a mosoly. Ez általában bejön a lányoknak.

Ha tinderről van szó, akkor simán mondhatsz annyit, hogy szia, hogy vagy? Az sokkal felületesebb, ha külsőleg bejössz a csajnak akkor fog rendesen válaszolni.

2018. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők csak azért írják ezt, hogy erre foghassák (maguknak is), miért csak a legjobban kinéző férfiaknak válaszolnak, akik meg amúgy sem erőltetik meg magukat jobban egy "szia"-nál, mivel nincs rá szükség. Úgyis a fénykép alapján döntik el a nők, kinek válaszolnak.
2018. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek ne írj. Én sem tenném (nő vagyok)
2018. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani a megoldhatatlannak látszó feladatot, akkor bekerülsz a második körbe. Próbálj meg valami vicceset írni.

Könnyítés, hogy nem kell hosszút írnod, a túl sok szó, meg betű, esetleg tagmondat csak összezavarná.

Extra könnyítés, úgysem azon dől majd el, mit írsz.

2018. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki láthatóan pénzes képeid vannak,akkor bőven elég egy Helló mizu? szex? is kezdésnek.
2018. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!